مقالات زیبایی و سلامتی > اکستنشن مژه والیوم چیست ؟

همه چیز درباره اکستنشن مژه والیوم

اکستنشن مژه والیوم | مایسا

اکستنشن مژه والیوم چیست ؟

Volume Eyelash Extension یا مژه‌ والیوم یا حجم دهنده، یکی از متدهای اکستنشن مژه است که در آن، دو یا چند مژه مصنوعی به یک تار مژه طبیعی چسبانده می‌شود. در این تکنیک، برای افزایش سرعت، مژه‌های مصنوعی را بصورت فن‌های اکستنشن مژه استفاده می‌کنند. اکستنشن مژه والیوم، بر افزایش حجم مژه‌ها تمرکز دارد. و بر اساس تعداد مژه‌های مصنوعی بکار گرفته شده، و حالت‌هایی که با مژه، به چشم‌ها داده می‌شود دارای انواع گوناگونی نظیر نچرال، چشم گربه‌ای و غیره می‌باشد.

اکستنشن مژه مگا والیوم چیست ؟

اکستنشن مژه مگا والیوم ( Mega Volume Lashes ) مانند اکستنشن مژه والیوم انجام می‌شود با این تفاوت که در مگا والیوم از فن‌های اکستنشن مژه ۶ تا ۱۶ تایی با قطر ۰/۰۳ تا ۰/۰۵ میلی متر بجای فن مژه ۲ تا ۵ پسوند با قطر ۰/۰۵ تا ۰/۰۷ میلی متر استفاده می‌شود.

تفاوت اکستنشن مژه والیوم و کلاسیک در چیست ؟

در اکستنشن مژه کلاسیک، یک تار مژه مصنوعی، به یک تار مژه طبیعی وصل می‌گردد، این در حالیست که، در اکستنشن مژه والیوم، دو تا چند تار مژه مصنوعی به یک تار مژه طبیعی چسبانده می‌شوند. بدین ترتیب، اکستنشن مژه کلاسیک ظاهری نچرال‌تر از مژه والیوم دارد.

آرایش پیرایش مقدماتی

برگزاری دوره‌های آموزش آرایش پیرایش ( مدرک مورد نیاز برای تاسیس سالن زیبایی ) با ارائه مدرک سازمان فنی حرفه ای کشور، برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید :

شماره تماس : ۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

سوالات متداول
تفاوت اکستنشن مژه والیوم و هیبرید در چیست ؟

اکستنشن مژه هیبریدی، تکنیکی مابین کلاسیک و والیوم است. به طوری‌که مژه‌های هیبریدی، ترکیب ۷۰- ۳۰ از مژه کلاسیک و والیوم هستند.

مقالات زیبایی و سلامتی > اکستنشن مژه والیوم چیست ؟

اکستنشن مژه والیوم
تازه ترین مقالات زیبایی و سلامتی
کتب درسی آرایشگری
آشنایی با برندهای آرایشی