مقالات زیبایی و سلامتی > انواع مژه برای اکستنشن چیست ؟

معرفی انواع مژه برای اکستنشن

مژه‌هایی که برای اکستنشن بکار گرفته می‌شوند را از حیث جنس، طول، حجم و میزان فر بودن، دسته‌بندی می‌کنند. بر این اساس تنوع گسترده‌ای در انواع مژه وجود دارد. و برای انجام اکستنشن مژه، متناسب با هر فرم چشم، از نقشه‌های مژه ( طرح‌های مژه که از ترکیب انواع مختلف آن با طول، حجم و فر متفاوت ایجاد می‌شود ) استفاده می‌گردد. در ادامه به معرفی انواع مژه برای اکستنشن پرداخته‌ایم.

برای دریافت انواع خدمات تخصصی مژه و ابرو تماس بگیرید:

شماره تماس: ۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

انواع مژه اکستنشن براساس طول

مژه‌های بکارگرفته شده در اکستنشن اغلب، دارای طولی مابین ۵ الی ۱۸ میلی‌متر هستند. انتخاب درست اندازه مژه استفاده شده در اکستنشن، امری بسیار مهم است زیرا که

انواع اکستنشن مژه از لحاظ میزان فر بودن

مژه‌ها

انواع اکستنشن مژه از لحاظ میزان حجم دهندگی

انواع مژه اکستنشن براساس جنس

مژه‌هایی که برای اکستنشن استفاده می‌شوند، در دو نوع طبیعی و مصنوعی تولید می‌شوند. که نوع طبیعی آن اغلب از حیواناتی چون راسو و سمور گرفته می‌شود. مژه‌های راسو ( Mink eyelashes )، به نچرال بودنش معروف است و در بین افراد مشهور از محبوبیت بالایی برخوردار است. این نوع مژه به دلیل نازک بودن آن، مژه‌ها را سنگین نمی‌کند و دوام بیشتری دارد. مژه‌های سمور ( Sable Eyelashes )، از خز سمور ساخته می‌شود و از نازک‌ترین مژه‌ها در بین انواع مژه‌ است.

انواع مژه‌های مصنوعی برای اکستنشن نیز در سه مدل ساخته می‌شوند، که عبارتند از:

  • ۱- مژه مینک مصنوعی ( Faux mink ): این مدل از مژه‌ها شبیه به مژه‌های طبیعی ساخته شده از راسو هستند و به دلیل مصنوعی بودنشان، ظاهری نسبتا طبیعی، و قیمتی ارزان‌تر از مژه‌های راسو دارند. مژه مینک مصنوعی برای افرادی که نمی‌خواهند از موهای واقعی استفاده کنند مناسب است. و این نوع مژه، حتی با خیس شدن هم اثر فر خود را از دست نمی‌دهد.
  • ۲- مژه ابریشم ( Silk Eyelashes ): این نوع از مژه، از لحاظ ظاهر طبیعی و ضخامت، ترکیبی از مژه مصنوعی و مژه‌های مینک ( راسو ) است.
  • ۳- مژه‌های مصنوعی ( Synthetic lashes ): این مدل از مژه بکار گرفته شده در اکستنشن، از انواع دیگر آن ارزان‌تر است.
سوالات متداول
مپ یا نقشه مژه چیست ؟

مپ یا نقشه مژه به مجموعه‌ای از

مقالات زیبایی و سلامتی > انواع مژه برای اکستنشن چیست ؟

انواع مژه اکستنشن

آرایش پیرایش مقدماتی

تازه ترین مقالات زیبایی و سلامتی
کتب درسی آرایشگری
آشنایی با برندهای آرایشی