خدمات تخصصی ناخن > شوگر افکت ناخن

همه چیز درباره شوگر افکت ناخن
شوگر افکت ناخن | مایسا

شوگر افکت ناخن چیست ؟

شوگر افکت ناخن ( Sugar Effect Nails )، از متدهای جدید و محبوب در طراحی ناخن است که به وسیله نوعی پودر با رنگ‌ها و شاین‌های مختلف ( شوگر ناخن )، انجام می‌شود. طراحی با شوگر اغلب تا ۲ هفته ماندگاری دارد، و پس از آن معمولا به تدریج دانه‌های شوگر از ناخن‌ها جدا می‌شود.

انواع طرح شوگر افکت ناخن

شوگر ناخن را می‌توان بطور ساده بکار برد و یا مانند هر دیزاین دیگر در انجام آن خلاقیت به خرج داد. برای ایجاد افکت‌های خلاقانه با شوگر، پس از اعمال ژلیش بر ناخن‌ها و خشک کردن آن‌ با دستگاه UV، طرح موردنظر با قلم و ژل طراحی کشیده شده، و شوگر ناخن، روی طرح ریخته می‌شود. در آخر ناخن‌ها در دستگاه خشک، و پودر اضافی با برس برداشته می‌شود. بدین ترتیب است که می‌توان انواع گوناگونی از طرح‌ها را، با متد شوگر افکت ناخن خلق کرد.

اموزش طرز استفاده از شوگر ناخن

از آن‌جایی که شوگر افکت، یکی از تکنیک‌های دیزاین ناخن است، انجام آن در مراحل نهایی فرآیند ناخن کاری صورت می‌گیرد. و به طور خلاصه نحوه انجام شوگر افکت ناخن به شرح زیر می‌باشد:

  • ۱- پس از اتمام مراحل مانیکور، ترمیم و کاشت، و در مرحله انجام ژلیش ناخن، یک لایه، لاک ژل را روی ناخن بزنید.
  • ۲- پودر شوگر را، روی لایه ژلیش چسبناک بریزید ( هنگام ریختن پودر شوگر، زیر دستتان کاغذ تمیز بگذارید تا بتوانید پودر شوگر اضافی ریخته شده را به ظرف آن بازگردانید ).
  • ۳- می‌توانید تمامی سطح ناخن را با شوگر بپوشانید و یا از قلم طراحی داتینگ، برای ایجاد افکت روی آن استفاده کنید.
  • ۴- ناخن‌ها را زیر دستگاه UV قرار دهید تا خشک شود، سپس با یک برس به آرامی پودر شوگر اضافی را جدا کنید.
شوگر افکت ناخن | مایسا

آموزش ناخن کاری

آموزش انواع خدمات تخصصی ناخن کاری

سوالات متداول
شوگر افکت ناخن چیست ؟

شوگر افکت ناخن ( Nail Sugar Effect )، از متدهای جدید و محبوب در طراحی ناخن است که به وسیله نوعی پودر با رنگ‌ها و شاین‌های مختلف (شوگر ناخن )، انجام می‌شود

چگونه از شوگر ناخن استفاده کنیم ؟

پس از انجام تمامی مراحل کاشت، ترمیم و یا مانیکور ناخن ( دورگیری، فرم‌دهی ناخن، موادگذاری و غیره ) یک لایه لاک ژل روی نان‌ها زده می‌شود. سپس پودر شوگر روی ناخن‌ها ریخته شده و بسته به نوع طرح مورد نظر، روی شوگر با قلم طراحی داتینگ افکت ایجاد می‌شود. در مرحله بعدی ناخن‌ها زیر دستگاه UV قرار می‌گیرد تا خشک شود. و در آخر، پودر اضافی شوگر با استفاده از برس، از سطح ناخن جدا می‌شود.

شوگر افکت ناخن

خدمات تخصصی ناخن > شوگر افکت ناخن

تازه ترین مقالات زیبایی و سلامتی
کتب درسی آرایشگری
آشنایی با برندهای آرایشی