فیشیال تخصصی پوست | فیشیال تخصصی پوست چیست | فیشیال پوست در شرق تهران | مایسا، ارائه انواع خدمات فیشیال پوست در ارایشگاه شمال شرق تهران

فیشیال تخصصی پوست | فیشیال تخصصی پوست چیست | فیشیال پوست در شرق تهران . مایسا، ارائه انواع خدمات فیشیال پوست در ارایشگاه شمال شرق تهران

فیشیال تخصصی پوست در ارایشگاه تهران

فیشیال تخصصی پوست | مایسا

برای دریافت انواع خدمات تخصصی فیشیال پوست با دستگاه با شماره زیر تماس بگیرید:


شماره تماس: ۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

فیشیال پوست چیست | فیشیال پوست با دستگاه | فیشیال پوست تهران | فیشیال پوست صورت چیست | فیشال پوست در شرق تهران | مرکز زیبایی مایسا

فیشیال تخصصی پوست چیست ؟

فیشال، در لغت و در مبحث زیبایی، به معنی درمان‌هایی است که برای رفع عیوب صورت انجام می‌گیرد. که این درمان‌ها می‌تواند با هدف از بین بردن لک‌های پوستی، جوش، درمان خشکی پوست و آبرسانی، صورت گیرد. فیشیال پوست صورت، بسته به متد شامل استفاده از انواع دستگاه‌ها، بخور، لایه‌برداری (فیزیکی و شیمیایی)، استخراج، کرم‌ها، لوسیون‌ها، ماسک‌های صورت و ماساژ صورت، می‌باشد. و معمولا در سالن‌های زیبایی انجام می‌شود. فیشیال پوست صورت دارای انواع گوناگونی از متدها، نظیر فیشیال صورت اروپایی، کلاسیک، میکرودرم، لیزر، فیشال نور درمانی LED، هیدروفیشیال و مینی فیشیال است. که تفاوت آن‌ها در دستگاه‌ها و متدهای بکارگرفته شده و نوع درمان، در آن‌هاست. در ادامه به انواع فیشیال پوست صورت می‌پردازیم.

انواع فیشیال تخصصی پوست

فیشیال پوست انواع بسیاری دارد. بطورکلی می‌توان گفت ۲۰ نوع متد مختلف در فیشیال پوست وجود دارد. یکی از معیارهای دسته‌بندی فیشیال پوست، میزان تهاجمی بودن آن است. در یک درمان تهاجمی، از برش و سوراخ کردن پوست، استفاده می‌شود. بطور مثال، روش لایه‌برداری با لیزر، یک نوع تهاجمی از فیشیال پوست است. یکی دیگر از معیارهای دسته‌بندی فیشیال پوست، نوع عیبی است که می‌خواهیم درمان کنیم. برای مثال اگر بخواهیم جوش‌های سر سیاه، سرسفید و تیرگی‌ها را درمان کنیم، بهتر است از روش هیدرو فیشیال استفاده کنیم. در ادامه مقاله به توضیح تعدادی از متدهای فیشیال پوست پرداخته‌ایم.

فیشیال پوست کلاسیک یا اروپایی

این نوع فیشیال، شناخته شده‌ترین نوع فیشیال در ایران است. و از پایه‌ای‌ترین انواع فیشیال‌‌های پوست محسوب می‌شود. این روش شامل ۶ مرحله، بخور صورت، اسکراب، استخراج، ماساژ، ماسک (انتخابی)، آبرسانی ( استفاده از سرم و مرطوب کننده)، می‌باشد. استفاده از یک روتین فیشیال اروپایی، به سالم نگه داشتن پوست، و تسکین مشکلات پوستی نظیر آکنه کمک می‌کند. و درخشندگی، باز شدن منافذ پوست را موجب می‌شود. این روش فیشیال پوست، با اکثر پوست‌ها سازگار است.

ریز جریان فیشیال

زمانی که در انجام فیشیال پوست، از جریان الکتریکی برای تحریک پوست استفاده شود، به آن فیشیال ریز جریان گفته می‌شود. فیشیال ریز جریان خود دارای انواع گوناگونی است. که محبوب ترین آن‌ها، فیشیال گالوانیک ( Galvanic  ) و فیشیال با فرکانس بالا (High Frequency ) هستند. روش فیشیال پوست ریز جریان، با استفاده از دستگاه انجام می شود و روشی ایمن و بدون درد است.

فیشیال گالوانیک

Galvanic Facial شامل استفاده از جریان‌های گالوانیکی، جریانی که بر اثر حضور دو فلز غیرمشابه در محیط الکترولیت نظیر آب شور ایجاد می‌شود، برای تحریک صورت و عضلات است. در این روش، از تزریق محصولات مراقبت از پوست نیز استفاده می‌شود. فیشیال گالوانیک، لیفت صورت را موجب می‌گردد. و استفاده از این روش درمان، باعث تقویت ماهیچه‌های صورت، کلاژن‌سازی و سفت شدن پوست صورت می‌شود. فیشیال گالوانیک یکی از بهترین روش‌های ضدپیری و جوانسازی است. و چین و چروک را کاهش می‌دهد. این نوع فیشیال، با بیشتر پوست‌ها سازگار است.

فیشیال با فرکانس بالا

نوعی فیشیال است که در آن، جریان‌های الکتریکی مقدار مشخصی گرما را برای تحریک لایه‌های عمیق تر پوست تولید می‌کنند. این حرارت ضد التهابی باکتری‌ها را از بین می‌برد. و برای از بین بردن آکنه و جای جوش مناسب است.

میکرونیدلینگ
فیشیال پوست چیست | مایسا

فیشال میکرونیدلینگ یک درمان تهاجمیست که، با سوزن‌های ریز انجام می‌گیرد. در این نوع درمان، روی پوست، خراش‌هایی ایجاد می‌شود و برای مهار درد در روش فیشیال میکرونیدلینگ، کرم‌های بی‌حسی بکارگرفته می‌شود. در روش فیشیال میکرونیدلینگ، پارگی‌های عضلانی ریز ایجاد شده، و به دلیل ایجاد آسیب، پوست تحریک شده و شروع به درمان فوری زخم‌ها می‌کند. اینجاست که پوست برای درمان زخم‌ها کلاژن‌سازی می‌کند. و بدین ترتیب است که، روش میکرونیدلینگ فیشیال، افزایش گردش سلولی و سلامت پوست را موجب می شود. پوست صورت در این روش، سفت شده، و چین چروک‌ها از بین می‌روند.

نمونه‌های گفته شده تنها چند نمونه از فیشیال‌های پوست بوده، و بسیاری روش‌های دیگر فیشیال وجود دارد که در این مقاله به آن پرداخته نشده است.

اسیدتراپی و فیشیال صورت

یکی دیگر از متدهای جوان‌سازی و فیشیال پوست صورت، استفاده از تکنیک تهاجمی اسیدهای شیمیایی است. بنا به نوع مواد بکارگرفته شده در این روش، سه نوع مختلف از لایه‌برداری شیمیایی وجود دارد. که رایج‌ترین آن، استفاده از اسید گلیکولیک است. بنا به نوع مشکلات پوستی، غلظت اسید گلیکولیک بکارگرفته شده در لایه‌برداری شیمیایی متفاوت است. فیشیال صورت با اسیدتراپی، برای رفع چین و چروک‌های عمیق، لکه‌های قهوه‌ای ناشی از کهولت سن، اسکار ( زخم) مناسب بوده. و آسیب‌هایی پوستی‌ای که در اثر نور خورشید پدید می‌آیند، را درمان می‌کند. در فیشیال صورت با اسیدتراپی، پوست کم کم لایه‌برداری شده و بدن، برای ترمیم زخم‌های ایجاد شده در این روش، شروع به کلاژن‌سازی کرده و لایه پوستی جدیدی را ایجاد می‌نماید.

ارتباط با ما

نشانی: خیابان دیباجی شمالی، خیابان محمود نوریان، کوچه گلبرگ، کوچه نوبختی۱، پلاک۲، زنگ۱، مراقبت زیبایی مایسا

کلیه خدمات با تعیین وقت قبلی صورت می گیرد (به منظور رعایت پروتکلهای بهداشتی)

شماره تماس: ۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

سوالات متداول
فیشیال تخصصی پوست چیست

فیشال، در لغت و در مبحث زیبایی، به معنی درمان‌هایی است که برای رفع عیوب صورت انجام می‌گیرد. که این درمان‌ها می‌تواند با هدف از بین بردن لک‌های پوستی، جوش، درمان خشکی پوست و آبرسانی، صورت گیرد. فیشیال پوست صورت، بسته به متد شامل استفاده از انواع دستگاه‌ها، بخور، لایه‌برداری (فیزیکی و شیمیایی)، استخراج، کرم‌ها، لوسیون‌ها، ماسک‌های صورت و ماساژ صورت، می باشد.

فیشیال تخصصی پوست با دستگاه

در فیشیال پوست، معمولا از دستگاه‌ها برای تحریک پوست صورت، استفاده می‌شود. که این تحریک، کلاژن سازی و جوانسازی پوست را موجب می‌شوند. دستگاه‌ها ممکن است با ایجاد جریان الکتریکی پوست را تحریک کنند، مانند روش‌های فیشیال گالوانیک و فیشیال با فرکانس بالا، و یا پارگی‌های عضلانی ریزی در پوست به وجود آورند مانند فیشیال میکرونیدلینگ.

فیشیال تخصصی پوست در ارایشگاه شمال شرق تهران

مرکز زیبایی مایسا، در فرمانیه تهران واقع شده است و انواع خدمات تخصصی فیشیال پوست، میزونیدلینگ و اسیدتراپی را ارائه می‌کند. برای دیدن نمونه کارها از اینستاگرام ما دیدن کنید.
maisa_beauty_house
برای تعیین وقت با شماره زیر تماس بگیرید:
شماره تماس: ۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

آموزش ناخن کاری

فیشیال پوست چیست
تازه ترین مقالات زیبایی و سلامتی
کتب درسی آرایشگری
آشنایی با برندهای آرایشی