خدمات تخصصی ناخن > نمونه کار ناخن

نمونه کار خدمات ناخن در مایسا تهران

نمونه کار ناخن | مایسا
تصویر۱- نمونه کار کاور و ژلیش ناخن
نمونه کار ژلیش و کاور ناخن مایسا

ژلیش کردن ناخن‌‌ها خدمتی است که هم می‌تواند در پایان خدمات کاور، کاشت و ترمیم ناخن انجام شود و هم به تنهایی بطور مستقیم روی ناخن‌های طبیعی اعمال گردد. از آن‌جایی که اعمال ژلیش بطور مستقیم روی ناخن‌های طبیعی در چند بار انجام آن می‌تواند به صدف ناخن‌ها آسیب رساند، خدمات ژلیش کردن ناخن‌های طبیعی در مرکز زیبایی مایسا، بصورت کاور ناخن ( اعمال یک لایه لمینت یا پودر پیش از انجام ژلیش ناخن ) صورت می‌گیرد. نمونه کار کاور و ژلیش طبیعی ناخن ما را می‌توانید در تصویر ۱ مشاهده کنید.

نمونه کار کاشت – ترمیم و طراحی ناخن

نمونه کار ناخن | مایسا
تصویر۲- نمونه کار کاشت – ترمیم و طراحی ناخن
سالن تخصصی ناخن | مایسا
تصویر۳- نمونه کار کاشت – ترمیم و طراحی ناخن
نمونه کار کاشت و ترمیم لمینت ناخن مایسا

کاشت ناخن‌ها از جمله خدماتی است که به منظور بلند کردن قد ناخن‌های طبیعی کوتاه، و صدف‌سازی ناخن‌ها انجام می‌گیرد. در کاشت ناخن، برای قد دادن و صدف‌سازی ناخن‌ها از مواد مختلف نظیر لمینت، پودر، ژل، پلی ژل، دیپینگ ناخن و غیره استفاده می‌شود، که بسته به خواست و نیاز مشتری هر یک می‌توانند بکار گرفته شوند. در میان انواع کاشت ناخن، کاشت لمینت ناخن به دلیل ظرافت و انجام در زمان کمتر، از محبوبیت بالاتری برخوردار است.

نمونه کار ناخن | مایسا
تصویر ۴- نمونه کار کاشت و لمینت ناخن

توجه داشته باشید، کاشت ناخن‌ها می‌بایست پس از گذشت ۲۰ الی ۳۰ روز ترمیم شود. از آن‌جایی که برای انجام کاشت زیبا و با دوام، نوع متدهای بکارگرفته شده در دورگیری ناخن‌ها، نحوه مواد گذاری و مواد مورد استفاده، مهم است. در خدمات کاشت و ترمیم ناخن مرکز زیبایی مایسا، از بهترین برندهای تخصصی ناخن‌کاری نظیر PNS و متدهای روسی استفاده می‌شود. در تصویر ۴ و ۵ می‌توانید نمونه کارهای کاشت و ترمیم ناخن ما را مشاهده کنید.

برای دریافت انواع خدمات تخصصی ناخن تماس بگیرید:


شماره تماس: ۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

نمونه کار ناخن | مایسا
تصویر ۵- نمونه کار کاشت و لمینت ناخن
سالن تخصصی ناخن | مایسا
نمونه کار کاشت و لمینت ناخن
آرایش پیرایش مقدماتی

برگزاری دوره‌های آموزش آرایش پیرایش ( مدرک مورد نیاز برای تاسیس سالن زیبایی ) با ارائه مدرک سازمان فنی حرفه ای کشور، برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید :

شماره تماس : ۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

ارتباط با ما

نشانی: خیابان دیباجی شمالی، خیابان محمود نوریان، کوچه گلبرگ، کوچه نوبختی۱، پلاک۲، زنگ۱، مراقبت زیبایی مایسا

کلیه خدمات با تعیین وقت قبلی صورت می‌گیرد ( به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی )

شماره تماس: ۲۲۸۰۵۴۳ -۰۲۱

سوالات متداول
فرق کاشت ناخن و ژلیش ناخن در چیست ؟

در کاشت ناخن، با استفاده از مواد ناخن کاری به ناخن‌ها شکل، قد و قوس دلخواه داده می‌شود. این در حالیست که در کاور ناخن، ناخن‌های طبیعی با یک لایه مواد ناخن پوشش داده شده، و در قد، شکل و صدف ناخن، تغییری ایجاد نمی‌شود.

سالن تخصصی ناخن

خدمات تخصصی ناخن > نمونه کار ناخن

تازه ترین مقالات زیبایی و سلامتی
کتب درسی آرایشگری
آشنایی با برندهای آرایشی