قیمت ژلیش ناخن | هزینه ژلیش ناخن | ژلیش ناخن طبیعی | لاک ژل در آرایشگاه | ژلیش ناخن پا | مایسا، لیست قیمت خدمات ژلیش ناخن ۱۴۰۲ در تهران

قیمت ژلیش ناخن | هزینه ژلیش ناخن | ژلیش ناخن طبیعی | لاک ژل در آرایشگاه | ژلیش ناخن پا | مایسا، لیست قیمت خدمات ژلیش ناخن ۱۴۰۲ در تهران

لیست قیمت خدمات ژلیش ناخن ۱۴۰۲ در تهران

قیمت ژلیش ناخن | مایسا

خدمات ژلیش ناخن اصطلاحاتی را شامل می‌شود که شاید با آن آشنا نباشید. پیش از پرداختن به قیمت انواع خدمات ژلیش ناخن، به توصیف مفهوم ژلیش ناخن و برخی از مهمترین اصطلاحات آن پرداخته‌ایم.

معرفی اصطلاحات خدمات ژلیش ناخن

ژلیش (Gelish) همچون لاک، یک نوع پوشش دهنده ناخن رنگیست. با این تفاوت که به دلیل مواد تشکیل دهنده آن ( مونومرهای نیمه‌جامد و الیگومرها )، وقتی در معرض نور UV-A قرار می‌گیرد، به پلیمر سخت تبدیل شده، و خشک می‌شود. در واقع، این امر یکی از بزرگترین مزایای ژلیش نسبت به لاک است. از مزایای دیگر ژلیش، ماندگاری بالای آن است. ژلیش تا ۳ هفته پایدار بوده و برای ریموو آن بهتر است به سالن‌های زیبایی مراجعه کنید. البته راه‌هایی نظیر ریموو با استون و فویل وجود دارد که می‌توان در خانه برای برداشتن ژلیش انجام داد. اما انجام این کار در خانه توصیه نمی‌شود. در ادامه به برخی از اصطلاحات در خدمات ژلیش ناخن پرداخته‌ایم.

لاک ژل ناخن

ژلیش کردن ناخن‌ها را می‌توان روی ناخن‌های طبیعی و کاشت انجام داد؛ اگر ژلیش انجام شده روی ناخن‌های کاشت باشد، اصطلاحا به ان لاک ژل ناخن گویند.

ژلیش ناخن طبیعی

انجام ژلیش اگر مستقیما روی ناخن های طبیعی صورت گیرد اصطلاحا آن را ژلیش ناخن طبیعی نامند. البته اعمال مستقیم ژلیش روی ناخن‌ها معمولا پیشنهاد نمی‌شود زیرا که دوام کمتری داشته و می‌تواند آسیب به ناخن‌ها را به همراه داشته باشد. بر همین اساس ناخن کاران حرفه ای در آرایشگاه‌ها اغلب برای انجام خدمات ژلیش ناخن طبیعی، پیش از اعمال ژلیش، یک لایه مواد نازک به ناخن‌ها اعمال می‌کنند تا با تراشیدن مواد روی ناخن در هر بار ترمیم ژلیش، امکان ایجاد آسیب در ناخن‌ها کاهش یابد.

ریموو ناخن

ژلیش ناخن به دلیل ساختاری که دارد، براحتی قابل برداشتن نیست. و برداشتن آن بهتر است در آرایشگاه و توسط ناخن کار مجرب انجام گیرد تا احتمال آسیب به ناخن‌ها کاهش یابد. این دسته از خدمات که اغلب توسط ابزار مخصوص و در سالن‌های زیبایی انجام می‌گیرد را، اصطلاحا ریموو ژلیش ناخن نامند.

کروم ناخن

کروم ناخن‌، نوعی از خدمات ژلیش ناخن با ظاهری متالیک و براق است. که در فرآیند انجام آن، پس از اعمال ژلیش رنگی به ناخن‌ها، نوعی پودر به آن‌ها اضافه می‌شود تا، ظاهر ژلیش را آینه‌ای کند.

دیسکو ژل ناخن

دیسکو ژل ناخن ( disco gel nail )، نوعی ژلیش یا لاک ژل پر زرق و برق، انعکاسی، با ذرات درخشان و رنگدانه بالاست. که در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف در بازار موجود بوده، و بتازگی ترند شده است.

قیمت خدمات ژلیش ناخن ۱۴۰۲ در تهران

قیمت زلیش ناخن | مایسا

عوامل گوناگونی بر قیمت خدمات ژلیش ناخن تاثیر گذار است. که در زیر به چند نمونه از آن پرداخته‌ایم:

  • در انجام هر یک از خدمات ژلیش ناخن به ابزار- مواد مختلفی نیاز است که بسته به قیمت این ابزار و مواد هزینه این دسته از خدمات تفاوت می‌کند.
  • میزان مواد بکار گرفته شده در خدمات ژلیش ناخن و زمان انجام آن‌ها در هزینه این خدمات تاثیر گذار است.
  • بر اساس محل قرارگیری سالن زیبایی و نیل بارها قیمت خدمات ٓژلیش ناخن متغیر است.
  • به دلیل وابستگی قیمت مواد ژلیش ناخن به قیمت ارز هزینه خدمات ژلیش متغیر است.

در ادامه متوسط هزینه انواع خدمات ژلیش ناخن را در تهران آورده‌ایم.

مبلغخدمات ناخن
از ۱۲۰ ت تا ۲۵۰ ت ژلیش ناخن طبیعی دست
از ۱۲۰ ت تا ۲۵۰ تژلیش ناخن پا
از ۱۰۰ ت تا ۱۵۰ تلاک ژل روی کاشت
از ۶۰ ت تا ۱۰۰ تریموو ژلیش ناخن
از ۱۲۰ ت تا ۲۷۰ تدیسکو ژل ناخن
از ۱۲۰ ت تا ۲۷۰ تلاک ژل فرنچ و بیبی بومر
برندهای معروف ژلیش ناخن

برند اورلی

ORLY برندی آمریکایی با بیش از ۱۵۰ کارمند است. و طیف وسیعی از لاک‌های رنگی را تاکنون به بازار عرضه کرده است. جالب است بدانید، لاک‌های اورلی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که، آسیب ناخنِ ناشی از استفاده از لاک‌های ناخن را به حداقل برسانند. به همین منظور این لاک‌ها عاری از موادی چون DBP ، فرمالدئید و تولوئن هستند.

قیمت زلیش ناخن | مایسا
سوالات متداول
ژلیش ناخن طبیعی چیست ؟

ژلیش (Gelish) نوعی ژل رنگی است که کاربردی مانند لاک دارد. برای انجام ژلیش نظیر سایر ژل‌ها به دستگاه UV نیاز است. ماندگاری آن بسیار بیشتر از لاک بوده و تا ۳ هفته پایدار است. ژلیش را می‌توان هم روی ناخن کاشت و هم روی ناخن طبیعی انجام داد.

قیمت ژلیش ناخن چقدر است ؟

قیمت خدمات ژلیش ناخن با توجه به میزان مصرف مواد ژلیش و زمان انجام کار متفاوت است. و بر این اساس اغلب ژلیش طبیعی دست، هزینه‌ای بالاتر نسبت به ژلیش روی کاشت و ژلیش پا دارد. گران‌تر بودن مواد، تعداد بیشتر متریال بکار گرفته شده در انجام خدمات و زمان‌بر بودن خدمات ژلیش ناخنی نظیر ژلیش با طرح بیبی بومر یا آمبره ناخن، فرنچ، دیسکو ژل، آیس و طرح چشم گربه‌ای، از عواملی هستند که این دسته از خدمات را نسبت به ژلیش ناخن ساده، گران‌تر می‌کنند.

ژلیش ناخن چگونه پاک می‌شود ؟

برای ریموو و پاک کردن ژلیش بهتر است به سالن‌های زیبایی مراجعه کنید. البته راه‌هایی نظیر ریموو با استون و فویل وجود دارد که می‌توان در خانه برای برداشتن ژلیش انجام داد. اما انجام این کار در خانه توصیه نمی‌شود.

تازه ترین مقالات زیبایی و سلامتی
کتب درسی آرایشگری
آشنایی با برندهای آرایشی