خدمات تخصصی ناخن > آموزش کاشت ناخن

آموزش کاشت ناخن در تهران

دوره آموزش کاشت ناخن در شمال تهران

آموزش کاشت ناخن تخصصی در مرکز زیبایی مایسا، شامل آموزش کاشت با پودر، ژل، نحوه ترمیم ناخن با پودر و ژل، مانیکور و ژلیش ناخن است. این متدها در حرفه ناخن بیشترین کاربرد را دارد. و یادگیری آن‌ها برای داشتن درآمد خوب از حرفه ناخن، کافیست. مدرک ارائه شده در پایان دوره، مدرک اکرلیک ناخن ( کاشت ناخن ) سازمان فنی حرفه ای کشور است. هشت دوره آموزش ناخن کاری تعریف شده، به همراه قیمت و مباحث هر دوره را در جدولی آورده‌ایم.

زیبایی مایسا، با مجوز رسمی از سازمان فنی‌حرفه‌ای کشور، و با ۱۰ سال سابقه، دوره‌ آموزش کاشت ناخن را برگزار می‌نماید. و در پایان دوره با معرفی کارآموزان به سازمان فنی و حرفه‌ای کشور و در صورت موفقیت آن‌ها در آزمون‌ها، مدرک بین المللی سازمان فنی و حرفه‌ای را به هنرجویانش اعطا می نماید.

برای شرکت در دوره‌های آموزشی تخصصی کاشت ناخن، در مرکز زیبایی مایسا، با شماره زیر تماس بگیرید:


شماره تماس:  ۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

قیمت دورهدوره آموزش ناخن کاری
۳۵۰۰۰۰۰ تومانآموزش کاشت ناخن با پودر و ژلیش+مانیکور و پدیکور
۳۵۰۰۰۰۰ تومانآموزش کاشت ناخن با ژل و ژلیش+مانیکور و پدیکور
۴۳۰۰۰۰۰ تومانآموزش کاشت ناخن با پودر، ژل و ژلیش+مانیکور و پدیکور
۱۲۰۰۰۰۰ تومانآموزش لمینت ناخن و ژلیش
۱۵۰۰۰۰۰ تومانآموزش مانیکور و پدیکور
۱۵۰۰۰۰۰ تومانآموزش کاشت بیبی بومر+ آمبره ناخن
۱۰۰۰۰۰۰ تومانآموزش ژلیش ناخن
۶۰۰۰۰۰۰ تومانپکیج کامل
مدارک تخصصی ناخن سازمان فنی حرفه ای کشور

مدرک‌های ناخن، ارائه شده توسط سازمان فنی و حرفه‌ای کشور، شامل پنج مدرک با عنوان‌های، آرایشگر ناخن، اکرلیک ناخن، تجهیزات ناخن، طراحی و ایربراش ناخن می‌باشد. لازم به ذکر است، مدرک آرایشگر ناخن، تا سال ۱۴۰۰، تنها مدرکی بود که، فنی حرفه ای در طول سال‌های اخیر برای حرفه ناخن ارائه می‌کرد، و تنها مباحث مانیکور پدیکور ناخن را شامل می‌شد. و این سازمان در سال ۱۴۰۱، برای اولین بار، علاوه بر مدرک آرایشگر ناخن، چهار مدرک دیگر را ارائه نموده است که، مدرک اکرلیک و تجهیزات ناخن، مباحث مربوط به آموزش کاشت ناخن، و مدارک ایربراش و طراحی ناخن، مباحث مربوط به آموزش تخصصی طراحی ناخن را شامل می‌شود.

مدارک سازمان فنی و حرفه ای کشور، مدارکی بین المللی هستند که، در بیش از ۱۵۰ کشور خارجی، دارای اعتبارند. برای دریافت مدارک این سازمان، ابتدا باید به آموزشگاه‌های مورد تایید فنی و حرفه‌ای مراجعه کنید. و پس از گذراندن کلاس‌های آموزشی، توسط آموزشگاه به سازمان فنی و حرفه‌ای معرفی شوید. در آخر، با موفقیت در دو آزمون کتبی و عملی سازمان، مدرک توسط آموزشگاه به شما عزیزان اعطا می‌گردد. در ادامه به توضیح آزمون‌های سازمان فنی و حرفه‌ای کشور پرداخته‌ایم.

مدرک آرایشگر ناخن | مایسا

برای شرکت در دوره های آموزشی تخصصی کاشت ناخن، در مرکز زیبایی مایسا، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس:  ۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

آزمون‌های آرایشگر ناخن سازمان فنی حرفه ای کشور
امتحان کتبی مدارک ناخن سازمان فنی و حرفه‌ای

آزمون کتبی آرایشگر ناخن فنی حرفه‌ای، به دو صورت هماهنگ و آنلاین برگزار می‌شود. که بسته به زمان معرفی به آزمون، ممکن است یکی از دو حالت برایتان پیش بیاید. این آزمون به صورت تستی است. و با دریافت نمره‌ای بیش از ۵۰ نمره از ۱۰۰ نمره، می‌توانید آزمون کتبی را پشت سر گذاشته، و وارد مرحله دوم، یعنی آزمون عملی شوید.

برای موفقیت در آزمون کتبی آرایشگر ناخن، باید بر محتوای کتاب منتشر شده توسط سازمان، بنام آرایشگر ناخن تسلط داشته باشید. این کتاب توسط فاطمه باستانی به تالیف در آمده و دارای دو جلد می باشد. که در جلد اول، به مباحث درسی ناخن پرداخته شده است. جلد دوم کتاب نیز، شامل نمونه سوالات تستی به همراه پاسخ سوالات می باشد.

به یاد داشته باشید برای شرکت در کلیه آزمون‌های فنی حرفه‌ای داشتن کارت ملی در سر جلسه امتحان ضروری است.

امتحان عملی مدارک ناخن سازمان فنی و حرفه‌ای

پس از قبولی در آزمون کتبی مبحث ناخن، باید از سد آزمون عملی این رشته، رد شوید. با توجه به کیفیت تدریس، در مرکز زیبایی مایسا، این مرحله به آسانی قابل گذر است. آزمون عملی، معمولا ۱۰ الی ۲۰ روز پس از آزمون کتبی برگزار می‌شود. و بنا به شرایط، ممکن است این آزمون در آموزشگاه مایسا و یا آموزشگاه‌های دیگر برگزار شود. در هر دو حالت، نمره دهی توسط یک ممتحن معرفی شده توسط سازمان فنی و حرفه‌ای، انجام می‌شود. با توجه به ضریب بیشتر نمره آزمون عملی در نمره نهایی نسبت به نمره آزمون کتبی، باید سعی کنید در این آزمون نمره خوبی کسب کنید. ( نمره نهایی= یک سوم نمره کتبی بعلاوه دو سوم نمره عملی).

به یاد داشته باشید برای شرکت در کلیه آزمون‌های عملی، داشتن کارت ملی و روپوش سفید در سر جلسه امتحان ضروری است.

برای شرکت در دوره‌های آموزشی تخصصی کاشت ناخن، در مرکز زیبایی مایسا، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس:  ۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

آموزش کاشت ناخن | مایسا
کاشت ناخن با پودر

کاشت ناخن را می‌توان بر اساس مواد بکارگرفته شده در آن، به سه دسته کاشت پودر، کاشت ژل و دیپینگ تقسیم کرد. که کاشت پودر به دلیل داشتن قیمتی کمتر نسبت به سایر روش‌ها، استحکام و مقاومت بالا، از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است. این نوع کاشت، شامل ۷ مرحله کلی است. مراحل کاشت ناخن پودر عبارتست از :

– دورگیری
– سوهان بیس و ایجاد خش روی سطح ناخنها
– استفاده از ضد قارچ و پرایمر
– موادگذاری
– فرم دهی به ناخن
– بافرینگ
– زدن لاک یا ژلیش

آموزش کاشت ناخن | مایسا
کاشت ناخن با ژل

این نوع کاشت، یکی از زیباترین و ظریفترین انواع کاشت محسوب می شود. تفاوت کاشت ژل با کاشت پودر، در این است که، در کاشت ژل، پس از موادگذاری، ناخنها باید دردستگاه UV قرار گیرند تا خشک شوند. در نتیجه این روش نسبت به کاشت پودر زمان کمتری می برد.مراحل کاشت ژل عبارتند از:

– دورگیری
– سوهان بیس و ایجاد خش روی ناخن‌ها
– استفاده از ضد قارچ و پرایمر ژل
– موادگذاری
– استفاده از دستگاه UV به مدت ۳۰ الی ۱۲۰ ثانیه (بسته به نوع ژل)
– فرم دهی به ناخن
– بافرینگ و تاپ ژل
– زدن لاک یا ژلیش

ژلیش ناخن | مایسا
ژلیش در کاشت ناخن

ژلیش (Gelish) نوعی ژل رنگی است که کاربردی مانند لاک دارد. برای انجام ژلیش نظیر سایر ژل‌ها به دستگاه UV نیاز است. ماندگاری آن بسیار بیشتر از لاک بوده و تا ۳ هفته پایدار است. برای ریموو ژلیش بهتر است به سالن‌های زیبایی مراجعه کنید. البته راه‌هایی نظیر ریموو با استون و فویل وجود دارد که می‌توان در خانه برای برداشتن ژلیش انجام داد. اما انجام این کار در خانه توصیه نمی‌شود. انجام ژلیش برای افرادی که ناخن‌های ضعیف‌تری دارند بسیار کاربردیست.

برای شرکت در دوره آموزش تخصصی کاشت ناخن، در مرکز زیبایی مایسا، با شماره زیر تماس بگیرید:


شماره تماس:  ۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

ارتباط با ما

نشانی: خیابان دیباجی شمالی، خیابان محمود نوریان، کوچه گلبرگ، کوچه نوبختی۱، پلاک۲، زنگ۱، مراقبت زیبایی مایسا

کلیه خدمات با تعیین وقت قبلی صورت می‌گیرد (به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی )

شماره تماس: ۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

سوالات متداول
مدرک فنی‌حرفه‌ای شامل آموزش کاشت ناخن می‌شود؟

خیر، مدرک سازمان فنی حرفه‌ای تنها شامل مباحث مانیکور و پدیکور است.

هزینه آموزش کاشت ناخن چقدر است؟

هزینه آموزش کاشت ناخن برای کلاس‌های تخصصی و نیمه خصوصی، شامل مباحث کاشت پودر، کاشت ژل و ژلیش ناخن ۳۰۰۰۰۰۰ تومان می‌باشد. اگر بخواهید علاوه بر یادگیری کاشت پودر و ژل، مدرک فنی‌حرفه‌ای را نیز دریافت کنیدُ می‌بایست دوره‌های آموزش مانیکور، پدیکور (دوره مبتدی) را نیز بگذرانید. که هزینه دوره مبتدی و نیمه‌خصوصی، مبلغ ۱۵۰۰۰۰۰ تومان می‌باشد.

برای آموزش کاشت ناخن چه پیش نیازی درسی وجود دارد؟

اگر تصمیم داشته باشید که پس از آموزش کاشت ناخن مدرک فنی‌حرفه‌ای دریافت کنید، می‌بایست به مباحث مانیکور و پدیکور، اشراف داشته باشید.

خدمات تخصصی ناخن > آموزش کاشت ناخن

One Reply to “آموزش کاشت ناخن با پودر و ژل”

Comments are closed.

تازه ترین مقالات زیبایی و سلامتی
کتب درسی آرایشگری
آشنایی با برندهای آرایشی