مقالات زیبایی و سلامتی > ناخن ترند سال 2023

پنج مدل ترند ناخن سال 2023 از نگاه مجله ووگ

مجله ووگ ( مجله معروفی که به مد و سبک زندگی آمریکایی می‌پردازد. )، در مقاله‌ای که در سوم ژانویه 2023 منتشر کرده است، به پنج مدل ناخن ترند سال 2023 پرداخته است. مطابق با این مقاله، ووگ از زبان هریت وستمورلند، سفیر جهانی OPI می‌نویسد، کروم ناخن، نه به آن معنا که می‌دانیم، در سال جدید پیشروی، بزرگ خواهد شد. و تکامل می‌یابد. بر این اساس ووگ اولین ترند ناخن سال 2023 را کروم ظریف ( Subtle chrome ) پیش بینی کرده، و به مخاطبان خود پیشنهاد می‌کند، سایه شیری رنگ، با پوشش کروم را امتحان کنند.

در نگاهی دیگر، این مجله بیان می‌نماید در سال جدید، مدل ناخن‌ها، از سبک نچرال ( مانند گرایش به موهای طبیعی و سالم در دوران lockdown کرونایی )، پیروی می‌کند. و می‌توان انتظار داشت که در سال 2023، ناخن‌هایی با ظاهر سالم، بکر، تمیز و خوش مانیکور، ترند شود. ووگ این سبک ناخن را Clean girl aesthetic نامیده، و از قول Iram Shelton ( مانیکوریست )، نقل می‌کند که، برای داشتن این مدل از ناخن، بکارگیری سایه‌های Bubble Bath و Love Is In The Bare برند OPI فوق العاده است. زیرا که در عین تقویت ناخن‌ها، هرگونه نقص ناخن را نیز پنهان می‌نماید.

مدل مانیکور فرانسوی کلاسیک ( فرنچ ناخن ) در سال 2023 دوباره ترند خواهد شد

ووگ در ادامه مقاله خود پیش بینی می‌کند، مانیکور فرانسوی در سال 2023 مطلوب‌تر از 2022 باز خواهد گشت. و با اشاره به نقل قول وستمورلند، درباره به روز شدن مانیکور فرانسوی در سال 2023، اضافه می‌کند. در سال ۲۰۲۳، مانیکور فرانسوی به صورت طرحی از خطوط سفید و ظریفی که به سختی قابل توجه هستند. ( و باعث می‌شوند دست‌ها و ناخن‌ها شیک و گران به نظر بیایند. )، ترند خواهد شد. همچنین پیش بینی می‌نماید. در این سال، مانیکور فرانسوی را با خطوط ظریفی که به صورت معکوس فرنچ کلاسیک اعمال شده است، خواهیم دید.

در پیش بینی‌ای دیگر، مجله ووگ بیان می‌کند، همچون سال 2022 در 2023 نیز، استفاده از دیزاین‌ها و طرح‌های مختلف، بازی با بدلیجات، زرق و برق.، پوشش‌های مات و براق، دیزاین‌های بافت‌دار و استفاده از زیورهای ساده محبوب خواهد بود.

ناخن‌هایی که با پیرسینگ دیزاین شده‌اند، در سال 2023 ترند خواهند شد !

به نقل از مجله ووگ، در سال ۲۰۲۳، ناخن‌های بلند جایگزین ناخن‌های کوتاه ترند سال ۲۰۲۲ خواهد شد. تا استفاده از پیرسینگ و سایر جواهرات الهام بخش در دیزاین ناخن میسر شود.

ناخن ترند 2023 | مایسا
آموزش ناخن کاری

آموزش انواع خدمات ناخن کاری با ارائه مدرک سازمان فنی حرفه ای کشور

برای اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید:

۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

سوالات متداول
طرح ناخن ترند سال 2023 – 1401 چه خواهد بود ؟

مجله ووگ، مجله محبوب در حوزه زیبایی و مد، پیش بینی کرده است در سال 2023، پنج سبک ناخن زیر ترند شود:
۱- Subtle chrome
۲- Clean girl aesthetic 
۳- Barely-there French
۴- Nail accents
۵- Nail jewellery and metallics
در مقاله نگاشته شده، به تفضیل به هر یک از سبک‌های ناخن ذکر شده پرداخته‌ایم.

مقالات زیبایی و سلامتی > ناخن ترند سال 2023

ناخن ترند 2023
تازه ترین مقالات زیبایی و سلامتی
کتب درسی آرایشگری
آشنایی با برندهای آرایشی