مقالات زیبایی و سلامتی > لمینت ناخن چیست و چگونه انجام می‌شود ؟

در مقاله لمینت ناخن چیست و چگونه انجام می‌شود ؟، به یکی از انواع خدمات تخصصی ناخن، بنام لمینت کردن ناخن‌ها پرداخته‌ایم. و به سوالاتی چون، انواع لمینت ناخن چیست ؟، تفاوت ژلیش و لمینت ناخن چیست ؟، لمینت ناخن چیست ؟ مراحل لمینت ناخن چیست ؟، بطور اجمالی پاسخ داده‌ایم. برای رسیدن به دید تخصصی‌تر و در صورت علاقه به فعالیت در حرفه ناخن، پیشنهاد می‌کنیم در دوره آموزش ناخن کاری مایسا، شامل آموزش لمینت ناخن شرکت کنید.

برای دریافت مشاوره و شرکت در دوره‌های اموزش تخصصی انواع خدمات ناخن در تهران ( لمینت ناخن، انواع کاشت ناخن، بیبی بومر و امبره ناخن ) مرکز زیبایی مایسا، با شماره زیر تماس بگیرید:


شماره تماس: ۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

لمینت ناخن چیست و چگونه انجام می‌شود ؟

لمینت ناخن چیست | مایسا
عکس لمینت ناخن طبیعی و امبره
لمینت ناخن چیست ؟

Nail Laminate یا لمینت ناخن، نوعی ماده ژل مانند و شفاف است که ناخن کار به کمک آن، پوششی نازک روی ناخن‌ها ایجاد کرده، و در اصطلاح ناخن‌ها را لمینت یا کاور می‌کند. این متریال ناخن کاری به گونه‌ای طراحی شده است که، از طریق انتقال مواد مغذی و ویتامین‌ها به سطح ناخن‌، به ترمیم آن کمک می‌نماید. لمینت کردن ناخن‌ها ( Nail Lamination ) اغلب با هدف ایجاد لایه‌ای محافظ روی ناخن‌، انجام می‌گیرد. و افزایش استحکام و زیباتر کردن ناخن‌ها را به همراه دارد.

آرایش پیرایش مقدماتی

برگزاری دوره‌های آموزش آرایش پیرایش ( مدرک مورد نیاز برای تاسیس سالن زیبایی ) با ارائه مدرک سازمان فنی حرفه ای کشور، برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید :

شماره تماس : ۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

سوالات متداول
تفاوت ژلیش و لمینت ناخن در چیست ؟

۱- ژلیش (Gelish) همچون لاک، یک نوع پوشش دهنده ناخن رنگیست. در صورتی که لمینت ناخن، شفاف است.
۲- مواد لمینت ناخن اغلب سفت‌تر از ژلیش است.

لمینت ناخن چیست
تازه ترین مقالات زیبایی و سلامتی
کتب درسی آرایشگری
آشنایی با برندهای آرایشی