خدمات تخصصی ناخن > آموزش لمینت ناخن

آموزش لمینت ناخن در تهران

آموزش لمینت ناخن | مایسا
قیمت آموزش لمینت ناخن

مرکز زیبایی مایسا، در شمال تهران واقع شده و دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور است. دوره‌های آموزش ناخن کاری در مرکز زیبایی مایسا، شامل آموزش کاشت ناخن با پودر، ژل، لمینت ناخن، ژلیش، مانیکور، پدیکور و غیره است. شما می‌توانید در دوره‌های آموزشی ما به صورت تفکیک شده، و یا به صورت یکجا ثبت نام کنید. هزینه پکیج کامل نسبت به مجموع پکیج‌های جداگانه پایین‌تر است. در ادامه هزینه پکیج‌های آموزشی ناخن را در جدولی آورده‌ایم.

قیمت دورهدوره آموزش ناخن کاری
۳۵۰۰۰۰۰ تومانآموزش کاشت با پودر و ژلیش+مانیکور و پدیکور
۳۵۰۰۰۰۰ تومانآموزش کاشت با ژل و ژلیش+مانیکور و پدیکور
۴۳۰۰۰۰۰ تومانآموزش کاشت با پودر، ژل و ژلیش+مانیکور و پدیکور
۱۲۰۰۰۰۰ تومانآموزش لمینت ناخن و ژلیش
۱۵۰۰۰۰۰ تومانآموزش مانیکور و پدیکور
۱۵۰۰۰۰۰ تومانآموزش بیبی بومر و آمبره ناخن
۱۰۰۰۰۰۰ تومانآموزش ژلیش ناخن
۶۰۰۰۰۰۰ تومانپکیج کامل

برای شرکت در دوره آموزش لمینت ناخن با شماره زیر تماس بگیرید:


شماره تماس: ۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

لمینت ناخن چیست ؟

لمینت ناخن ( Nail Laminate )، یکی از انواع متدهای کاشت ناخن می‌باشد، که به تازگی ترند شده است. و مواد بکارگرفته شده در آن، نسبت به متدهای کاشت ناخن دیگر، از جمله کاشت با پودر و ژل، متفاوت است. این روش، به دلیل قابلیت انجام راحت‌تر، ظرافت بیشتر و زمان کوتاهتر، نسبت به روش کاشت با پودر و ژل در میان ناخن کاران از محبوبیت بیشتری برخوردار است. لمینت ناخن، همچون سایر روش‌های کاشت نیاز به ترمیم ناخن ماهانه دارد و مانند ترمیم با ژل، در این روش نیز، از دستگاه UV استفاده می‌شود. برای آموزش لمینت ناخن، می‌بایست به مراکز تخصصی کاشت ناخن همچون نیل بارها، آرایشگاه‌ها و آموزشگاه‌های آرایشگری مجاز مراجعه کرد، زیرا که آموزش آن مستلزم داشتن تجربه و دانش است.

آموزش لمینت ناخن – مراحل و تجهیزات

انجام آن

بطور کلی آموزش مراحل لمینت ناخن، شامل آموزش پنج مرحله زیر می‌باشد:

  • آموزش انجام مانیکور و دورگیری ناخن‌ها
  • آموزش سوهان بیس و فرم‌دهی اولیه به ناخن‌ها
  • آشنایی با ضد قارچ، پرایمر ناخن‌ و آموزش نحوه استفاده از آن‌ها
  • آموزش نحوه موادگذاری با لمینت ناخن، صدف سازی و ایجاد انواع فرم ناخن
  • آموزش نحوه اعمال لاک یا ژلیش ناخن

انجام هر یک از مراحل فوق، اگر با دانش کافی همراه نباشد، می‌تواند منجر به هوا گرفتن ناخن‌های کاشته شده، و در نهایت موجب قارچ ناخن شود، بدین سبب آموزش و انجام هر یک از مراحل لمینت ناخن می‌بایست در محیط بهداشتی و توسط ناخن کاران و مربیان متخصص انجام گیرد.

تجهیزات مورد نیاز برای انجام لمینت ناخن
  • سوهان برقی با سر سوهان‌های مناسب
  • نیپر ناخن و سوهان دستی
  • ضد قارچ، پرایمر و تاپ ژل ناخن
  • مواد لمینت ناخن
  • دستگاه UV

معایب لمینت ناخن

انجام مداوم لمینت ناخن نیز مانند هر روش کاشت دیگر، به دلیل تماس مستقیم و طولانی مدت مواد شیمیایی با سطح ناخن‌ها، مضر است و می‌تواند عوارضی چون نازک و شکننده شدن ناخن‌ها را به همراه داشته باشد. لمینت کردن ناخن‌ها همچنین اگر توسط فرد مجرب، و در محیطی بهداشتی انجام نگیرد، می‌تواند منجر به هوا گرفتن و قارچ ناخن‌ها شود.

خدمات لمینت ناخن ـ قیمت، میزان ماندگاری، نحوه ترمیم و ریموو

خدمات لمینت ناخن، همچون سایر روش‌های کاشت ناخن، ۲۰ الی ۳۰ روز، ماندگاری دارد، و پس از آن می‌بایست ناخن‌های کاشته شده را ترمیم کرد. توصیه می‌شود، ترمیم ناخن‌ها هر بار پس از ۳ هفته انجام گیرد تا از هر گونه احتمال ابتلا به قارچ ناخن جلوگیری شود. همچنین بهتر است پس از گذشت ۳ سال انجام مداوم ترمیم ناخن، ناخن‌های کاشته شده بطور کامل ریموو شوند، و تا چند ماه به سطح ناخن‌ها اجازه بازیابی داده شود. با توجه به تخصصی بودن خدمات لمینت ناخن، ریموو، ترمیم و سایر خدمات مربوط به آن، می‌بایست توسط افراد متخصص در سالن‌های زیبایی، آموزشگاه‌های آرایشگری و نیل‌بارها انجام شود.

برای دریافت انواع خدمات تخصصی ناخن، و آموزش لمینت ناخن، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: ۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

آموزش لمینت ناخن | مایسا

آموزش آرایش و پیرایش مقدماتی

در دوره آموزش آرایش پیرایش مقدماتی، به تمام رشته‌های آرایشگری، بصورت بیسیک پرداخته می‌شود. مدرک آرایش و پیرایش، مدرک موردنیاز برای تاسیس سالن زیبایی است.

آموزش لمینت ناخن
سوالات متداول
قیمت و شرایط دوره آموزش لمینت ناخن چگونه است ؟

آموزش لمینت ناخن، در آموزشگاه و مراقبت زیبایی مایسا ( آموزشگاه دارای مجوز از سازمان فنی حرفه ای کشور )، طی دو جلسه ۳ ساعته بوده، و شامل مباحث مانیکور، ژلیش، آموزش مراحل کاشت و ترمیم با مواد لمینت ناخن و یک جلسه تمرین با مدل می‌باشد. هزینه دوره آموزش لمینت ناخن مبلغ ۱۵۰۰۰۰۰ تومان بوده، و هزینه آموزش صفر تا صد ناخن کاری در این مجموعه، ۶۰۰۰۰۰۰ تومان می‌باشد. که پکیج آموزش صفر تا صد ناخن، شامل مباحث، پدیکور، کاشت ناخن با پودر و ژل، لمینت ناخن و سایر مباحث ناخن کاری است.

تفاوت ژلیش و لمینت ناخن در چیست ؟

۱- ژلیش (Gelish) همچون لاک، یک نوع پوشش دهنده ناخن رنگیست. در صورتی که، لمینت ناخن ( Nail Laminate )، یکی از متدهای کاشت ناخن است که در آن، ناخن‌ها با یک لایه شفاف پوشیده می‌شوند. و پس از انجام تمامی مراحل و پایان مرحله مواد گذاری با لمینت، در صورت دلخواه انجام ژلیش یا زدن تاپ انجام می‌شود.
۲- در لمینت ناخن به دلیل سیالیت مواد بکار گرفته شده در آن، برخلاف ژلیش ناخن، امکان صدف سازی ناخن وجود دارد.
۳- برای تعویض و تمدید ژلیش روی ناخن‌ها، هر بار باید لاک ژل کلیه ناخن‌ها بطور کلی با سوهان برقی ناخن پاک شده، و سپس مجددا ژلیش جدید انجام شود. به همین سبب انجام ماهانه ژلیش طبیعی، می‌تواند به صدف ناخن‌ها آسیب بزند. این در حالیست که در ترمیم ماهانه لمینت ناخن، تنها ژلیش یا تاپ ژل ناخن، با سوهان برقی ریموو می‌شود و احتمال آسیب به صدف ناخن‌ها، در هر بار ترمیم بسیار کمتر است.
۴- دوام ژلیش ناخن طبیعی در مقایسه با لمینت کردن ناخن‌ها، پایین‌تر است.
برای شرکت در دوره آموزش تخصصی لمینت ناخن، با شماره زیر تماس بگیرید:
شماره تماس: ۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

خدمات تخصصی ناخن > آموزش لمینت ناخن

تازه ترین مقالات زیبایی و سلامتی
کتب درسی آرایشگری
آشنایی با برندهای آرایشی