خدمات تخصصی ناخن > مدرک تخصصی کاشت ناخن

مدرک تخصصی کاشت ناخن در تهران

مدرک کاشت ناخن | مایسا
عکس مدرک کاشت ناخن فنی حرفه ای

برای دریافت مدرک تخصصی کاشت ناخن فنی حرفه ای ( مدرک اکرلیک ناخن ) با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: ۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

نحوه دریافت مدرک بین المللی کاشت ناخن چگونه است ؟

سازمان فنی حرفه ای کشور یکی از ارگان‌هاییست که در زمینه‌های مختلف صنعت، کشاورزی، خدمات، هتل‌داری، آرایشگری و غیره در ایران، مدرک رسمی و بین المللی ارائه می‌دهد. از آن‌جایی که مدارک ارائه شده توسط این سازمان، قابل استعلام و قابل قبول در کشورهای خارج از ایران هستند. و اغلب می‌توانند پایه‌ای موثر برای کمک به دریافت پذیرش کاری و یا مهاجرت شما باشند. بدین ترتیب اگر بدنبال دریافت مدرک بین المللی کاشت ناخن هستید، مدرک تخصصی کاشت ناخن سازمان فنی حرفه ای کشور ( مدرک اکرلیک ناخن )، می‌تواند گزینه‌ای مناسب باشد.

برای اخذ مدرک کاشت ناخن سازمان فنی حرفه ای، و ایجاد ارتباط با سازمان، می‌بایست بواسطه یکی از آموزشگاه‌های مراقبت زیبایی تحت نظارت و دارای مجوز از آن اقدام نمود. تا پیش از سال ۱۴۰۱، تنها مدرک ارائه شده توسط فنی حرفه‌ای در حرفه ناخن کاری، مدرک مربوط به مانیکور و پدیکور ناخن ( مدرک آرایشگر ناخن ) بود، اما به تازگی این سازمان مبادرت به ارائه مدرک کاشت ناخن با عنوان اکرلیک ناخن، کرده است.

انواع دیگر مدرک بین المللی کاشت ناخن

علاوه بر سازمان فنی حرفه ای کشور، برخی برندهای تخصصی تجهیزات ناخن با خرید تا سقف معین و گذراندن دوره زیر نظر نماینده خود در ایران، مدرک کاشت ناخن ارائه می‌دهند. که اغلب در کشور سازنده برند، دارای اعتبار است. همچنین مدرک بین المللی کاشت ناخن را می‌توان با گذراندن دوره‌های آموزشی برخی از موسسات و مدارس خارج از کشور، توسط مربی دوره دیده در آن مدارس، در کشور ایران یا سایر کشورها دریافت نمود. اما باید توجه داشت پیش از شرکت در هر دوره آموزشی و خرید از هر برند می‌بایست تحقیقات کامل انجام دهید و از معتبر بودن مدرک ارائه شده، اطمینان حاصل کنید.

مدرک تخصصی کاشت ناخن در تهران

برای دریافت مدرک تخصصی کاشت ناخن سازمان فنی حرفه ای کشور، می‌توانید در دوره‌های آموزش ناخن کاری مرکز زیبایی مایسا ( آموزشگاه تحت نظارت سازمان فنی حرفه ای کشور )، شرکت کنید. دوره‌های آموزش ناخن کاری این مجموعه، شامل آموزش کاشت ناخن با ژل، کاشت با پودر، ژلیش، مانیکور، پدیکور و غیره است. شما می‌توانید در دوره‌های آموزشی ما به صورت تفکیک شده، و یا به صورت یکجا ثبت نام کنید. هزینه پکیج کامل نسبت به مجموع پکیج‌های جداگانه پایین‌تر است. مدرک ارائه شده در این دوره‌‌ها، مدرک سازمان فنی‌ حرفه‌ای ( آرایشگر ناخن برای مبحث مانیکور پدیکور، و مدرک اکرلیک ناخن برای مبحث کاشت ناخن ) بوده که مدرکی بین‌المللی است و در بیش از ۱۵۰ کشور جهان قابل ترجمه و دارای اعتبار است.

مرکز زیبایی مایسا، در شمال تهران واقع شده و تمهیداتی را برای کارآموزان ساکن در شهرستان‌ها، نظیر برگزاری کلاس‌ها به صورت فشرده و خصوصی، معرفی خوابگاه در نزدیکی آموزشگاه در نظر گرفته است. برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره‌های آموزش ناخن کاری و نحوه دریافت مدرک تخصصی کاشت ناخن، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: ۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

مدرک کاشت ناخن | مایسا

آموزشگاه آرایشگری زنانه تهران

آموزش انواع خدمات تخصصی آرایشگری با ارائه مدرک سازمان فنی حرفه ای کشور

برای اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید:

۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

سوالات متداول
معتبرترین مدرک تخصصی کاشت ناخن در ایران کدام است ؟

سازمان فنی حرفه ای کشور، تنها مرجع رسمی‌ای است که در انواع رشته‌های آرایشگری، از جمله کاشت ناخن، مدرک معتبر ارائه می‌دهد. دریافت مدارک این سازمان از طریق آموزشگاه‌های آزاد دارای مجوز صورت می‌پذیرد.

خدمات تخصصی ناخن > مدرک تخصصی کاشت ناخن

مدرک کاشت ناخن
تازه ترین مقالات زیبایی و سلامتی
کتب درسی آرایشگری
آشنایی با برندهای آرایشی