ماوالا تقویت ناخن | ماوالا چیست | برند ماوالا | تقویت ناخن ماوالا | Mavala Nail Shield | Mavala Scientifique | مرکز زیبایی مایسا

ماوالا تقویت ناخن | ماوالا چیست | برند ماوالا | تقویت ناخن ماوالا | Mavala Nail Shield | Mavala Scientifique | مرکز زیبایی مایسا

تقویت ناخن‌ با ماوالا

ماوالا تقویت ناخن

برای دریافت انواع خدمات تخصصی ناخن با شماره زیر تماس بگیرید:


شماره تماس: ۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

برای اطلاع از قیمت خدمات ناخن از صفحه زیر دیدن کنید.

ماوالا چیست ؟

ماوالا برندی از کشور سوئیس است. که در زمینه تولید محصولات مراقبت از ناخن، بیش از ۶۰ سال، فعالیت گسترده‌ داشته است. از جمله محصولات مراقبت از ناخن این شرکت می‌توان به Mavala Nail Shield, Mavala Scientifique, Mavala Scientifique Applicator اشاره کرد. در ادامه به این محصولات می‌پردازیم. شرکت ماوالا به مشتریان خود پیشنهاد کرده تا برای رسیدن به نتایج بهتر، از ترکیب این محصولات استفاده کنند.

محصولات برند ماوالا برای تقویت ناخن

Mavala Scientifique

محصول Mavala Scientifique شرکت ماوالا، بر تقویت نوک ناخن‌ها، که بخش شکننده ناخن هستند، تمرکز دارد. این محصول ناخن‌های نرم و پوسته پوسته شده را احیا می کند. فرمولاسیون خاص محصول Mavala Scientifique، موجب افزایش قدرت اتصال لایه‌های ناخن شده و بدین ترتین ناخن‌ها را سخت می کند.

طریقه مصرف: محلول را روی نوک ناخن‌ها زده و اجازه دهید تا خشک شود. استفاده از این محصول ۲ بار در هفته توصیه شده است.

Nail Shield Mavala

Nail Shield Mavala، محصولی از برند ماوالا (Mavala) است. این محصول به منظور تقویت لایه بیرونی صدف ناخن‌ها، طراحی شده است. صدف ناخن از سه لایه تشکیل شده است که لایه بیرونی آن، به عوامل خارجی نظیر آب و هوا، نور خورشید و مواد شوینده بسیار حساس است. محصول Nail Shield Mavala، با فرمولاسیون خاص خود، لایه‌ای محافظتی بر این بخش ناخن ایجاد می‌کند. و سپر فیزیکی محکمی را روی ناخن‌ها، برای محافظت از آن‌ها در برابر عواملی آسیب‌رسان که به طور روزمره با آن سر و کار داریم، ایجاد می‌کند. .

طریقه مصرف: محلول شماره ۱ را روی تمام سطح ناخن زده برای چند دقیقه صبر کنید تا خشک شود (الیاف نایلون پس از آن قابل مشاهده خواهد بود). سپس محلول شماره ۲ را استفاده کنید و اجاز دهید تا محلول بطور کامل خشک شود.

درباره برند ماوالا- برند تولید کننده محصولات تقویت ناخن

ماوالا (Mavala) برندی سوئیسی است که از سال ۱۹۵۹ تاکنون در تولید کرم‌ها و محصولات مراقبت از پوست دست، پا و ناخن‌ها فعالیت داشته است. این برند همچنین در زمینه تولید محصولات آرایشی، فعالیت داشته و در سال‌های اخیر فعالیت خود را به تولید محصولات مراقبت از پوست صورت و احیای آن گسترش داده است. شرکت ماوالا (Mavala) مدعی شده است که تمامی فعالیت‌های این شرکت در راستای قوانین حفاظت از محیط زیست بوده و در آزمایشات محصولات آرایشی خود از هیچ حیوانی استفاده نمی‌کند. ماوالا، شرکتی است که به طور تخصصی بر مراقبت و زیبایی ناخن ها تمرکز داشته، و طیف کاملی از محصولات را ارائه داده است تا به تمام مشکلات ناخن پاسخ دهند. به همین سبب است که این برند به بزرگترین نام تجاری در صنعت مراقبت از ناخن تبدیل شده است.

سوالات متداول

ماوالا چیست ؟

ماوالا برندی از کشور سوئیس است. که در زمینه تولید محصولات مراقبت از ناخن، بیش از ۶۰ سال، فعالیت گسترده‌ داشته است. از جمله محصولات مراقبت از ناخن این شرکت می‌توان به Mavala Nail Shield, Mavala Scientifique, Mavala Scientifique Applicator اشاره کرد.

قیمت ترمیم ناخن

تازه ترین مقالات زیبایی و سلامتی
کتب درسی آرایشگری
آشنایی با برندهای آرایشی