برند مری کی | برند مری کی آمریکایی لوازم ارایشی | معرفی برند مری کی

برند مری کی | برند مری کی آمریکایی لوازم ارایشی . معرفی مری کی

معرفی برند مری کی

برند مری کی | مایسا

برند مری کی، برند آرایشی آمریکایی، متعلق به کمپانی بزرگ Beauty By Mary Kay است. مری کی، موسس این کمپانی، شرکت مری کی را با هدف توانمندسازی زنان ایجاد کرد. هدفی که با گذشت ۲۱ سال از مرگ او همچنان شعار اصلی شرکت مری کی است. کمپانی برند مری کی، بیش از ۵۰ سال است که در زمینه تولید محصولات مراقبت از پوست و لوازم آرایش فعالیت دارد. این کمپانی در سال ۱۹۶۳، کار خود را با تولید چهار محصول مراقبت از پوست آغاز کرد. و امروز مری کی برندیست جهانی که، حدود ۳/۵ میلیون مشاور زیبایی مستقل در بیش از ۳۵ بازار، در سراسر جهان دارد و فروش سالانه جهانی این برند، ۴ میلیارد دلار تخمین زده شده است. و در میان بهترین برندهای جهانی رتبه ۸۲۱ ام را دارد.

برای آشنایی با دوره‌های آموزشی میکاپ مرکز زیبایی مایسا، آموزشگاه تحت نظارت سازمان فنی حرفه ای کشور، روی لینک زیر کلیک کنید، یا با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: ۲۲۸۰۵۴۳۷ ـ۰۲۱

موسس کمپانی برند مری کی کیست ؟

مری کی اش (Mary Kay Ash)، زن پیشتاز و کارآفرین آمریکایی، در سال ۱۹۶۳، کمپانی مری کی را با هدف توانمندساز کردن زنان و ایجاد فرصت‌های شغلی برای آن‌ها، تاسیس نمود. و دنیای تجارت را که مرد سالاری بود، برای همیشه تغییر داد. او موفق شد بازار کاری برای زنان بی‌سرپرست ایجاد کند. مری کی، کمپانی مری کی را در سن ۴۵ سالگی، و با سرمایه اولیه ۵۰۰۰ دلار، تاسیس کرد. داشتن صداقت، یکی از ویژگی‌های بارز و الهام بخش این زن قدرتمند و بزرگ است. در زیر سخنی تاثیر گذار از مری کی اش را آورده‌ایم:

«من اغلب گفته ام که ما در حال انجام کاری بسیار مهمتر از فروش صرف لوازم آرایش هستیم. ما در حال تغییر زندگی هستیم.»

مری کی اش
سایر پیوندها
کتاب فنی حرفه ای آرایشگری
درباره مدارک فنی و حرفه ای
آشنایی با برندهای آرایشی

مدرک ناخن کاری

معرفی برند مری کی
تازه ترین مقالات زیبایی و سلامتی
کتب درسی آرایشگری
آشنایی با برندهای آرایشی