خدمات میکاپ > مدل میکاپ های ترند سال 1402 – 2023

مدل میکاپ ترند سال 1402 – 2023

خدمات میکاپ ترند 2023 | مایسا

برای مشاوره و دریافت انواع خدمات تخصصی میکاپ با شماره زیر تماس بگیرید:


شماره تماس: ۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

مجله مد آمریکایی ووگ ( Vogue )، در مقاله‌ای که در ۲۲ دسامبر ۲۰۲۲ منتشر کرده، به ۵ مدل میکاپ که در سال 2023 ترند خواهد شد، پرداخته است. در این مقاله نویسنده با اشاره به صحبت‌های Tobi Henney، میکاپ آرتیست مشهور، بیان می‌کند که در سال 2023 آرایش لب‌ها جسورانه‌تر از همیشه خواهد بود و لب‌ها در میکاپ بیشتر از سایر اجزا صورت مرکز توجه قرار خواهد گرفت. Statement Lips نامیست که ووگ به این مدل میکاپ ترند 2023 داده است.

Futuristic Metallics مدل میکاپ ترند 2023 – مدل میکاپی متاثر از از فناوری‌های جدید

در ادامه نویسنده به ترندی بنام Futuristic Metallics می‌پردازد و با نقل قولی از Jenna Kristina، آرایشگر معروف، می‌نویسد که، مدل میکاپ های ترند سال ۲۰۲۳ از هوش مصنوعی، فناوری‌های جدید و فرازمینی‌ها تاثیر خواهد گرفت و در میکاپ‌ها شاهد بکارگیری درخششی الهام گرفته از آلیاژها با ظاهری عجیب و غریب و رباتیک خواهیم بود.

سایر ترند های میکاپ 2023

درباره سومین ترند میکاپ ۲۰۲۳، نویسنده این‌گونه می‌نویسد که، رژگونه که در سال‌های اخیر جای خود را به هایلایترها داده بود، پررنگ تر از همیشه برخواهد گشت. و در چهارمین مدل ترند میکاپ 2023 شاهد استفاده از زرق و برق، سنگ‌های قیمتی و مروارید در آرایش چشم‌ها و سایر نقاط صورت و بدن خواهیم بود. در بررسی پنجمین ترند میکاپ 2023 نیز، نویسنده خط چشم گربه ای تیز و کشیده را یکی از ترندهای اصلی میکاپ در سال ۲۰۲۳ می‌خواند.

سوالات متداول
ترند میکاپ سال 2023 چه خواهد بود ؟

مجله ووگ آرایش لب‌های جسورانه، خط چشم گربه ‌ای تیز، بکارگیری زرق و برق، مروارید و رژگونه بیشتر در میکاپ را از ترندهای 2023 پیش بینی کرده، و معتقد است در سال ۲۰۲۳ شاهد میکاپ هایی با ظاهر رباتیک و عجیب غریب، با درخششی متاثر از آلیاژها خواهیم بود.

آموزش کاشت ناخن

بهترین مرکز رنگ و مش در تهران

تازه ترین مقالات زیبایی و سلامتی
کتب درسی آرایشگری
آشنایی با برندهای آرایشی