لیفت مژه تهران | لیفت مژه با مواد در تهران | لیفت مژه و لمینت | لیفت مژه چیست | مایسا، ارائه انواع خدمات تخصصی لیفت و لمینت مژه

لیفت مژه تهران | لیفت مژه با مواد در تهران | لیفت مژه و لمینت | لیفت مژه چیست | مایسا، ارائه انواع خدمات تخصصی لیفت و لمینت مژه

خدمات لیفت مژه و ابرو در تهران

لیفت مژه تهران | مایسا
عکس لیفت مژه

لیفت مژه و ابرو در مایسا تهران

مایسا، سالن زیبایی‌ای واقع در شمال شرق تهران با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت است. این مجموعه خدمات خود را با بکارگیری بهترین برندهای روز دنیا و متناسب با بودجه شما ارائه می‌دهد. در زیبایی مایسا تهران انواع خدمات ابرو و مژه از جمله لیفت و لمینت مژه و ابرو ارائه می‌گردد. که قیمت انجام خدمات لیفت و لمینت ابرو و مژه در این مجموعه به شرح زیر است:

  • قیمت لیفت و لمینت مژه و ابرو با برند مای لمینیشن: ۵۰۰۰۰۰ تومن
  • قیمت لیفت و لمینت مژه و ابرو با برندهای دیگر: ۲۵۰۰۰۰ تومن

برای دریافت انواع خدمات تخصصی لیفت مژه و ابرو در مایسا تهران تماس بگیرید:


شماره تماس: ۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

لیفت مژه و ابرو چیست ؟

لیفت مژه و لیفت یا لمینت ابرو، از جمله خدمات زیبایی هستند که اغلب در آرایشگاه‌ ها و سالن‌های زیبایی انجام می‌گیرند و تکنیک بکار گرفته شده در هر دو آن‌ها یکسان است. بدین معنا که، در لیفت مژه و ابرو، آرایشگران با استفاده از مواد مخصوص، مژه‌‌ها و ابروها را حالت می‌دهند. که تاثیر آن اغلب نیمه دائمی است و یک تا دو ماه ( بسته به چگونگی نگهداری از آن )، ماندگاری دارد. در زیر به لیفت مژه و ابرو به صورت مجزا پرداخته‌ایم.

لیفت مژه ( Lash Lift )، تکنیکی است که در آن مژه‌ها به سمت بالا فر داده می‌شوند و انجام آن تاثیری همچون فر مژه در میکاپ را دارد. و موجب می‌شود تا مژه‌ها بلندتر و پرتر بنظر بیایند گاهی انجام لیفت مژه با رنگ کردن مژه‌ها به رنگی تیره تلفیق می‌شود تا اثر آن دو چندان گردد. لیفت ابرو ( Brow Lift )، متدیست که در آن ابروها به بالا حالت داده می‌شوند تا پهن‌تر و پرپشت‌تر بنظر بیایند. اصطلاح لیفت ابرو به بالا بردن ابروها با نخ و یا لیفت ابروها به کمک بوتاکس نیز گفته می‌شود که توسط پزشکان و متخصصان زیبایی انجام می‌گردد و با مفهوم لیفت ابرو با مواد در آرایشگاه فرق دارد.

معرفی برند مای لمینیشن – برند معتبر برای مواد لیفت و لمینت مژه و ابرو

مای لمینیشن ( My Lamination )، برند محبوب و معتبر ایتالیایی است که بطور تخصصی در زمینه تولید محصولات لیفت و لمینت مژه و ابرو، فعالیت داشته، و جوایز بسیاری را از کشورهای مختلف دریافت کرده است. برند مای لمینیشن همچنین با ایجاد آکادمی مای لمینیشن، شاگردان بسیاری را در زمینه خدمات زیبایی مژه و ابرو آموزش داده است. در سایت کمپانی مای لمینیشن می‌توانید انواع محصولات مژه و ابرو این برند را به همراه کاربرد هر یک مشاهده کنید:

آدرس سایت رسمی برند مای لمینیشن:

www.mylamination.com

آرایش پیرایش مقدماتی

برگزاری دوره‌های آموزش آرایش پیرایش ( مدرک مورد نیاز برای تاسیس سالن زیبایی ) با ارائه مدرک سازمان فنی حرفه ای کشور، برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید :

شماره تماس : ۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

سوالات متداول
قیمت لیفت مژه و ابرو در ارایشگاه چقدر است ؟

قیمت خدمات لیفت و لمینت ابرو و مژه بسته به برند بکار گرفته شده در انجام خدمات، متغیر است. در آرایشگاه زیبایی مایسا، قیمت لیفت ابرو با مواد مای لمینیشن، یکی از بهترین برندهای دنیا، مبلغ ۵۰۰۰۰۰ تومان، و قیمت لیفت ابرو و مژه با برندهای دیگر، ۲۵۰۰۰۰ مبلغ تومان می‌باشد.
در این مجموعه کلیه مواد در حضور مشتری استفاده می‌گردد.
برای دریافت مشاوره و رزرو وقت با شماره زیر تماس بگیرید.
شماره تماس: ۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

مایسا > لیفت و لمینت مژه و ابرو با مواد مای لمینیشن در شمال شرق تهران

تازه ترین مقالات زیبایی و سلامتی
کتب درسی آرایشگری
آشنایی با برندهای آرایشی