خدمات تخصصی رنگ > بررسی عوامل تاثیر گذار بر قیمت خدمات رنگ و مش

عوامل موثر بر قیمت رنگ و مش مو

قیمت کتاب رنگ و مش فنی حرفه ای | مایسا
کتاب رنگ و مش فنی حرفه ای

تاثیر برند رنگ مو بر هزینه خدمات رنگ و لایت

رنگ موهای ایرانی در بازار قیمتی بین ۵۰ الی ۱۰۰ هزار تومان دارند. این در حالیست که برندهای مرغوب رنگ مو خارجی قیمتی بین ۱۰ الی ۵۰ دلار داشته، و قیمت آن‌ها، متاثر از افزایش روز افزون قیمت دلار، همواره سیر سعودی دارد. به همین سبب است که برند رنگ مو را می‌توان یکی از تاثیرگذارترین عوامل موثر بر هزینه خدمات رنگ و مش دانست.

تاثیر تجربه رنگ مش کار بر قیمت رنگ و مش مو

هر چه تجربه و مهارت رنگ و مش کار بیشتر باشد، دستمزد انجام خدمات بیشتر است. یک رنگ و مش کار حرفه ای ممکن است بسته به نوع خدمات، بین ۳ الی ۱۰ میلیون تومان دستمزد بگیرد.

تاثیر حجم و بلندی مو بر قیمت خدمات رنگ و مش

انجام خدمات رنگ و مش برای موهای بلندتر و حجیم‌تر سخت‌تر بوده و میزان متریال مصرفی بیشتر است، با توجه به این امر قیمت خدمات رنگ و مش برای موهای بلندتر و حجیم‌تر بالاتر می‌باشد.

محل قرارگیری سالن زیبایی و تاثیر آن بر قیمت خدمات رنگ و مش

سالن‌های زیبایی بسته به محل قرارگیری و امکاناتی که در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهند، هزینه‌های مختلفی را متحمل می‌شوند. که این امر بر قیمت انواع خدمات آن‌ها، از جمله خدمات رنگ و مش این آرایشگاه‌ها تاثیر می‌گذارد.

سوالات متداول

قیمت رنگ و مش مو در تهران چقدر است ؟

قیمت رنگ و مش مو به عواملی مختلفی وابسته است که به شرح زیر می‌باشد:
۱- برند رنگ مو بکار گرفته شده در رنگ و مش: قیمت برندهای رنگ مو ایرانی ارزانتر از برندهای خارجی بوده و در میان رنگ موهای خارجی نیز بسته به کیفیت و نوع برند، قیمت متریال متفاوت است. که این امر موجب می‌شود تا قیمت خدمات رنگ و مش متغیر باشد.
۲- میزان تجربه و حرفه ای بودن رنگ و مش کار: دستمزد کار رنگ و مش کاران بسته به میزان تجربه و اطلاعات آن‌ها متغیر است.
۳- حجم و بلندی مو: انجام خدمات رنگ و مش برای موهای بلندتر و حجیم‌تر سخت‌تر بوده و میزان متریال مصرفی بیشتر است، با توجه به این امر قیمت خدمات رنگ و مش برای موهای بلندتر و حجیم‌تر بالاتر می‌باشد.

تازه ترین مقالات زیبایی و سلامتی
کتب درسی آرایشگری
آشنایی با برندهای آرایشی