در مقاله ماساژ فول بادی، فواید و ممنوعیت‌ها، به یکی از ماساژ بنام فول بادی ماساژ، پرداخته‌ایم. و به سوالاتی چون، ماساژ فول بادی چیست ؟، فواید ماساژ فول بادی چیست ؟، بطور اجمالی پاسخ داده‌ایم. همچنین قیمت خدمات ماساژ فول بادی را در تهران بررسی نموده‌ایم.

ماساژ فول بادی، فواید و ممنوعیت‌ها

ماساژ فول بادی چیست

فول بادی در زبان انگلیسی، به معنای تمام بدن است و ماساژ فول بادی ( Full Body Massage )، به ماساژی گفته می‌شود که در آن، کل بدن از شانه‌ها، بازوها و دست‌ها گرفته تا کف پا، توسط ماسور، ماساژ داده می‌شود. ماساژ فول بادی، بطور معمول بین ۴۵ دقیقه تا یک ساعت طول می‌کشد و بسته به تشخیص ماساژتراپیست ممکن است به قسمت‌هایی از بدن توجه و زمان بیشتری اختصاص داده شود. و معمولا در این نوع ماساژ، برای انجام بهتر ماساژ و دسترسی مستقیم به عضلات، ماسور از شما می‌خواهد که لباستان را دربیاورید. ماساژ فول بادی راهی مناسب برای کاهش استرس و اضطراب بوده و در آن، معمولاً بازوها، دست‌ها، پاها، ساق‌ها، گردن، پشت، شکم و عضلات باسن ماساژ داده می‌شوند. پیش از انجام ماساژ فول بادی می‌توانید از ماسور بخواهید تا از ماساژ دادن برخی مناطق، اجتناب کند.

از آن‌جایی که ممکن است ماساژ برای همه افراد مناسب نباشد، پیش از دریافت ماساژ، با پزشک خود مشورت کنید.

مدرک کاربر ماساژ

اگر به دنبال یادگیری ماساژ فول بادی هستید، شرکت در دوره‌های آموزشی کاربر ماساژ آموزشگاه‌های آزاد تحت نظارت سازمان فنی حرفه ای کشور، یکی از گزینه هایی است که می‌توانید به آن فکر کنید. زیرا که مدرک ارائه شده توسط سازمان فنی و حرفه ای کشور یکی از مدارک رسمی و معتبر در ایران برای حرفه ماساژ بوده و در بیش از ۱۵۰ کشور جهان نیز دارای اعتبار است.

فواید ماساژ فول بادی چیست

  • بهبود سیستم ایمنی بدن
  • افزایش جریان لنفاوی
  • کاهش دردهای مزمن و طولانی مدت
  • از بین بردن انقباض عضلانی
  • کاهش استرس و اضطراب
  • افزایش شادابی پوست
  • افزایش سلامت دستگاه گوارش و بهبود عملکرد هضم
سوالات متداول
ماساژ فول بادی چیست ؟

در ماساژ فول بادی، همان‌طور که از نامش پیداست، کل بدن ماساژ داده می‌شود. این نوع ماساژ، بین ۴۵ دقیقه الی یک ساعت زمان می‌برد و بسته به تشخیص ماسور و مکان‌های گرفتگی در بدن، به بخش‌های مختلف بدن، زمان متفاوتی اختصاص داده می‌شود.

قیمت ماساژ فول بادی در تهران چقدر است ؟

قیمت خدمات ماساژ فول بادی به عوامل مختلفی بستگی دارد که از جمله آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
۱- نوع ماساژ انتخابی
۲- برند و نوع لوسیون‌های بکارگرفته شده در ماساژ
۳- مدت زمان ماساژ
۴- لوکیشن سالن یا مراکزی که خدمات ماساز در آن انجام می‌گیرد.
۵- هزینه خدمات ماساژ، بسته به میزان تجربه ماساژتراپیست متغیر است.

تازه ترین مقالات زیبایی و سلامتی
کتب درسی آرایشگری
آشنایی با برندهای آرایشی