خدمات تخصصی ناخن > خدمات ناخن کار جمعه

ارائه انواع خدمات ناخن در روزهای تعطیل و جمعه

خدمات ناخن جمعه | مایسا

روزهای تعطیل و جمعه‌، یکی از فرصت‌های مناسب برای خانم‌های شاغل، کارمند و پر مشغله است تا ساعتی را به خود اختصاص دهند. و زمانی را برای زیبایی و حس خوب خود داشته باشند. در مرکز زیبایی مایسا، در روزهای تعطیل و جمعه، انواع خدمات ناخن و دیگر خدمات تخصصی آرایشگری، به شما عزیزان ارائه می‌شود.

برای رزرو خدمات ناخن، میکاپ، شینیون، ماساژ و غیره در روزهای تعطیل و جمعه، می‌بایست از روز قبل برای تعیین وقت تماس بگیرید. همچنین، برای ثبت رزرو، مبلغی متناسب با خدمات درخواستی، دریافت می‌شود.


شماره تماس: ۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

آدرس: فرمانیه ـ دیباجی شمالی

قیمت خدمات مایسا در روزهای تعطیل و جمعه

اغلب به دلیل غیر کاری بودن روزهای تعطیل و جمعه، قیمت‌ انجام خدمات در این روزها نسبت به روزهای دیگر بیشتر است. اما یکی از آفرهای ما در مرکز زیبایی مایسا، ارائه انواع خدمات آرایشگری نظیر ناخن، ماساژ، براشینگ، شینیون، میکاپ و غیره در روزهای تعطیل و جمعه، با قیمتی همانند روزهای کاری می‌باشد.

خدمات زیبایی ارائه شده روزهای تعطیل و جمعه در مایسا
  • انواع خدمات تخصصی ناخن
  • خدمات میکاپ
  • خدمات براشینگ، کرلی و شینیون مو
  • انواع خدمات ماساژ
  • خدمات اکستنشن، لیفت و لمینت مژه – ابرو

آرایش پیرایش مقدماتی

برگزاری دوره‌های آموزش آرایش پیرایش ( مدرک مورد نیاز برای تاسیس سالن زیبایی ) با ارائه مدرک سازمان فنی حرفه ای کشور، برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید :

شماره تماس : ۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

سوالات متداول
برای دریافت خدمات ناخن در روزهای جمعه چه باید کرد ؟

برای دریافت خدمات ناخن و سایر خدمات آرایشگری در روزهای تعطیل و جمعه‌ها، در مرکز زیبایی مایسا، می‌بایست از یک روز قبل با شماره زیر تماس گرفته و نوبت خود را رزرو نمائید.
شماره تماس: ۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

خدمات تخصصی ناخن > خدمات ناخن کار جمعه

خدمات ناخن زعفرانیه

خدمات ناخن جمعه
تازه ترین مقالات زیبایی و سلامتی
کتب درسی آرایشگری
آشنایی با برندهای آرایشی