مقالات زیبایی و سلامتی > اکستنشن مژه چیست

اکستنشن مژه چیست و چگونه انجام میشود ؟

اکستنشن مژه چیست | مایسا

برای دریافت انواع خدمات تخصصی اکستنشن مژه، با شماره زیر تماس بگیرید:


شماره تماس: ۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

اکستنشن مژه چیست ؟

Eyelash Extensions ( اکستنشن مژه )، نوعی خدمات زیباییست که در مراکز و سالن‌های زیبایی، به منظور پرپشت نمودن و حجیم کردن مژه‌های کم پشت، انجام می‌گیرد. در این حرفه، یک متخصص زیبایی، الیاف مصنوعی یا طبیعی مو را به کمک چسب مخصوص، به مژه‌ها می‌چسباند. الیاف اضافه شده در اکستنشن مژه، از الیاف پلاستیکی و الیاف طبیعی مانند ابریشم و راسو تهیه می‌شود. و چسب بکار گرفته شده در آن اغلب، چسبی ضد آب و غیر تحریک کننده برای مژه‌ها یا چسب جراحی طراحی شده برای مقاومت در برابر عرق و روغن است.

انواع اکستنشن مژه

اکستنشن مژه، اغلب بر حسب نوع تکنیک بکار گرفته شده در آن، و نوع استایل مژه اکستنشن شده، تقسیم‌بندی می‌گردد. مژه هیبرید، کلاسیک، اکسپرس و روسی تقسیم‌بندی می‌شود. همچنین با تلفیق مژه‌ها با انواع بلندی، ضخامت و فر انواع طرح‌ها را خلق کرده، و به چشم حالت های مختلفی داد.

فرق کاشت و اکستنشن مژه در چیست ؟

کاشت مژه، همچون اکستنشن و لیفت مژه، از جمله خدمات زیباییست که، برای بهبود ظاهر مژه‌های کم پشت، حجیم و پرپشت نشان دادن مژه‌ها، انجام می‌پذیرد. در این روش، با انجام عمل جراحی، موها از قسمتی از بدن، برداشته شده، و به مژه‌ها پیوند داده می‌شوند. این در حالیست که در اکستنشن مژه، الیاف موی طبیعی یا مصنوعی توسط چسبی مخصوص، به مژه‌ها اضافه می‌شوند. ادعا می‌شود که، کاشت مژه اگر توسط جراحی حاذق، و به روشی صحیح انجام شود، می‌تواند نتیجه‌ای دائمی‌تر از اکستنشن مژه و سایر روش‌ها داشته باشد.

آموزشگاه آرایشگری زنانه تهران

آموزش انواع خدمات تخصصی آرایشگری با ارائه مدرک سازمان فنی حرفه ای کشور

برای اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید:

۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

سوالات متداول
اکستنشن مژه چقدر دوام دارد ؟

از آن‌جایی که اکستنشن به خود مژه متصل می‌شود، اغلب به اندازه چرخه رشد طبیعی مژه، حدود یک ماه دوام دارد. و پس از یک ماه می‌بایست آن را ترمیم نمود. میزان دوام اکستنشن مژه علاوه بر چرخه رشد مژه، به عوامل دیگری نظیر نوع چسب بکارگرفته شده در آن وابسته است.

مقالات زیبایی و سلامتی > اکستنشن مژه چیست

اکستنشن مژه چیست
تازه ترین مقالات زیبایی و سلامتی
کتب درسی آرایشگری
آشنایی با برندهای آرایشی