مقالات زیبایی و سلامتی > فن اکستنشن مژه چیست و چه کاربردی دارد ؟

فن اکستنشن مژه چیست و چه کاربردی دارد ؟

فن اکستنشن مژه | مایسا

برای دریافت انواع خدمات تخصصی اکستنشن، لیفت و لمینت مژه، تماس بگیرید:


شماره تماس: ۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

فن اکستنشن مژه چیست ؟

Eyelash Extension Fan یا فن اکستنشن مژه، به مجموعه‌ای از تارهای اکستنشن مژه گفته می‌شود که از پایه به هم متصل شده‌اند. و می‌توان آن را به صورت دستی، یا پیش ساخته تهیه کرد. یک فن اکستنشن مژه می‌تواند از ۲ الی ۲۰ تک مژه را شامل شود که بسته به میزان حجم دهندگی موردنظر و استحکام مژه‌های طبیعی، هر یک ممکن است بکار برده شوند. و بسته به تعداد تارهای مژه بکارگرفته شده در فن اکستنشن مژه، به انواع مختلف دو بعدی ( 2D )، سه بعدی ( 3D ) ( 4D ) و غیره تقسیم بندی می‌شوند.

فن‌های اکستنشن مژه اغلب برای حجم دادن به مژه‌ها و پف دار کردن آن‌ها استفاده می‌گردند، و اعمال آن‌ بر روی مژه‌ی طبیعی همانند تک مژه است.

فن اکستنشن مژه دست ساز بهتر است یا پیش ساخته ؟

از آن‌جایی که فن مژه در اکستنشن کردن مژه‌ها بسیار کاربرد داشته، و از اهمیت زیادی برخوردار است. بسته به شرایط، انتخاب صحیح از میان فن اکستنشن مژه دست‌ساز و پیش ساخته، امری مهم است. در ادامه به مزایا و معایب هریک نسبت به دیگری پرداخته‌ایم:

مزایا و معایب فن اکستنشن مژه دست‌ساز
معایبمزایا
برای ایجاد و کار با فن اکستنشن مژه دست‌ساز به زمان بیشتری نیاز است.می‌توان آن را به صورت سفارشی با اندازه، طول، فر، رنگ و ضخامت دلخواه متناسب با چشم مشتری، و برای دستیابی به زیباترین ظاهر، درست کرد.
تسلط بر آن سخت بوده و نیاز به تمرین بسیار دارد.فن اکستنشن مژه دست‌ساز، ظاهر طبیعی‌تری دارد.
برای فن های حجم دهنده دست ساز هزینه بیشتری باید پرداخت کنید.ماندگاری بهتر
مزایا و معایب فن اکستنشن مژه پیش ساخته
معایبمزایا
تعداد سبک‌هایی که به کمک آن می‌توان ایجاد کرد محدودتر است.سرعت بیشتر
باید طیف خوبی از فن‌ها را در انبار داشته باشید که متناسب با مشتریان مختلف، سبک‌ها و استحکام طبیعی مژه‌ها باشد.کار با فن اکستنشن مژه پیش ساخته آسان‌تر است.
برای افرادی که تجربه کمتری دارند مناسب است.
آرایش پیرایش مقدماتی

برگزاری دوره‌های آموزش آرایش پیرایش ( مدرک مورد نیاز برای تاسیس سالن زیبایی ) با ارائه مدرک سازمان فنی حرفه ای کشور، برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید :

شماره تماس : ۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

سوالات متداول
فن سازی در اکستنشن مژه چیست ؟

فن سازی در اکستنشن مژه به معنای چسباندن قسمت انتهایی چند تار مژه به یکدیگر با چسب است. که می‌تواند به صورت دستی و با بکارگیری تکنیک‌های مختلف، توسط مژه آرتیست و یا به صورت از پیش‌ساخته و در کارخانه‌های محصولات آرایشی انجام گیرد.

مقالات زیبایی و سلامتی > فن اکستنشن مژه چیست و چه کاربردی دارد ؟

فن اکستنشن مژه
تازه ترین مقالات زیبایی و سلامتی
کتب درسی آرایشگری
آشنایی با برندهای آرایشی