آموزش لیفت ابرو | آموزش لیفت ابرو صفر تا صد | لیفت ابرو اموزش | مایسا، اموزش مرحله ب مرحله لیفت ابرو با ارائه مدرک سازمان فنی حرفه ای کشور

آموزش لیفت ابرو | آموزش لیفت ابرو صفر تا صد | لیفت ابرو اموزش . مایسا، اموزش مرحله ب مرحله لیفت ابرو با ارائه مدرک سازمان فنی حرفه ای کشور

آموزش لیفت و لمینت مژه و ابرو با مواد در تهران

آموزش لیفت و لمینت مژه و ابرو با مواد در تهران

لیفت و لمینت ابرو ( eyebrow lamination )، یک متد آرایشی است که در آن با استفاده از مواد مخصوص، ابرو‌ها به سمت بالا و صاف حالت داده می‌شوند. این روش فرایندی موقتی است و موجب می‌شود تا، ابروها براق و پرپشت بنظر بیایند. همچنین لمینت مژه، به منظور فر کردن مژه‌ها صورت می‌گیرند.

لمینت ابرو را می‌توان در خانه به کمک صابون ابرو، و یا در آرایشگاه به کمک مواد لیفتینگ ابرو انجام داد. لیفت و لمینت ابرو و مژه به تازگی در مبحث زیبایی خلق شده است و بطور روز افزون بر محبوبیت آن افزوده می‌شود. کار با مواد لیفت و لمینت ابرو و مژه، به تخصص نیاز دارد، برای شرکت در دوره آموزش لیفت و لمینت ابرو در مرکز زیبایی مایسا، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: ۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

دوره آموزش صفر تا صد لیفت و لمینت مژه و ابرو، در مرکز زیبایی مایسا، شامل دو جلسه، و تمرین با مدل می‌باشد. و مواد مصرفی در آموزش، از آموزشگاه است. در صورت تمایل به سازمان فنی حرفه ای کشور معرفی می‌شوید و در صورت موفقیت در امتحانات این سازمان، مدرک دریافت می‌کنید. توجه داشته باشید هزینه مدرک بصورت جداگانه لحاظ می‌گردد.

سایر دوره‌های آموزش مرتبط با لیفت ابرو و مژه
  • آموزش صفر تا صد اصلاح ابرو
  • آموزش صفر تا صد اکستنشن مژه
  • دوره آموزش نیدلینگ صورت
  • آموزش فیشیال تخصصی پوست

آرایش پیرایش مقدماتی

دوره اموزش آرایش پیرایش مقدماتی: مدرک لازم برای تاسیس سالن زیبایی شامل تمامی مباحث آرایشگری به صورت بیسیک

ارتباط با ما

نشانی: خیابان دیباجی شمالی، خیابان محمود نوریان، کوچه گلبرگ، کوچه نوبختی۱، پلاک۲، زنگ۱، مراقبت زیبایی مایسا

کلیه خدمات با تعیین وقت قبلی صورت می‌گیرد (به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی)

شماره تماس: ۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

سوالات متداول
هزینه دوره آموزش لیفت و لمینت ابرو و مژه چقدر است ؟

هزینه دوره آموزش صفر تا صد لیفت و لمینت ابرو و مژه، در مرکز زیبایی مایسا، ۱۰۰۰۰۰۰ تومان است. این دوره آموزشی شامل ۲ جلسه بوده، و در صورت تمایل به دریافت مدرک سازمان فنی حرفه ای کشور، مبلغ ۷۰۰۰۰۰ تومان نیز مازاد بر هزینه کلاس لحاظ می‌گردد.

تازه ترین مقالات زیبایی و سلامتی
کتب درسی آرایشگری
آشنایی با برندهای آرایشی