خدمات تخصصی ناخن > دیسکو ژل ناخن

دیسکو ژل ناخن

دیسکو ژل ناخن | مایسا

در جشنواره زمستانه ۱۴۰۱ مایسا، تمامی خدمات تخصصی ناخن با ۲۰ درصد تخفیف ارائه می‌شود.

دیسکو ژل ناخن چیست ؟

دیسکو ژل ناخن ( disco gel nail )، نوعی ژلیش یا لاک ژل پر زرق و برق، انعکاسی، با ذرات درخشان و رنگدانه بالاست. که در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف در بازار موجود بوده، و بتازگی ترند شده است.

طرز استفاده از دیسکو ژل ناخن

مراحل و نحوه زدن دیسکو ژل ناخن، مانند ژلیش کردن ناخن‌هاست. و بسته به برند آن، چگونگی و مراحل خشک کردن دیسکو ژل ناخن در دستگاه، متفاوت است. بطور مثال برای خشک کردن دیسکو ژل ناخن مارک گلوبال فشن، این برند توصیه می‌کند که، پوشش در دو لایه اعمال گردد. و هر لایه به مدت ۳۰-۶۰ ثانیه در یک لامپ LED قرار گرفته، و به مدت یک الی دو دقیقه در یک لامپ UV خشک شود.

برای دریافت انواع خدمات تخصصی ناخن با شماره زیر تماس بگیرید:


شماره تماس: ۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

اموزش دیسکو ژل ناخن در تهران

اموزش مبحث دیسکو ژل ناخن، در دوره آموزشی ژلیش و طراحی ناخن مرکز زیبایی مایسا، گنجانده شده است. کلاس‌ها در این دوره، خصوصی ( ۱ الی ۳ نفره )، و هزینه آن ۹۰۰۰۰۰ تومان، می‌باشد. برای دوره‌ اموزشی ژلیش ناخن، یک جلسه تئوری و دو جلسه تمرین با مدل در نظر گرفته شده است. که شامل اموزش مباحث مانیکور و ژلیش کردن ناخن‌ها، آشنایی با شیمر، کروم، شوگر افکت، دیسکو ژل ناخن، فرنچ ناخن‌، اموزش نحوه کار با برچسب ناخن، استمپر ناخن و ورق طلا می‌باشد،

آموزش ناخن کاری

آموزش انواع خدمات تخصصی ناخن کاری با ارائه مدرک سازمان فنی حرفه ای کشور

برای اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید:

۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

سوالات متداول
قیمت دیسکو ژل ناخن چقدر است ؟

قیمت دیسکو ژل ناخن، بر حسب برند و رنگ آن، متفاوت است. بطور مثال دیسکو ژل ناخن مارک گلوبال فشن قیمتی مابین ۵ الی ۷ دلار دارد.

خدمات تخصصی ناخن > دیسکو ژل ناخن

دیسکو ژل ناخن
تازه ترین مقالات زیبایی و سلامتی
کتب درسی آرایشگری
آشنایی با برندهای آرایشی