خدمات تخصصی رنگ مو > اموزش تکنیک چانکی لایت

در مقاله اموزش رنگ مو چانکی لایت، به یکی از انواع مدل های مش و لایت مو بنام چانکی لایت، پرداخته‌ایم. و به سوالاتی چون، انواع مدل های مش و لایت مو چیست ؟، چانکی لایت چیست ؟، بطور اجمالی پاسخ داده‌ایم. برای رسیدن به دید تخصصی‌تر و در صورت علاقه به فعالیت در حرفه رنگ و مش، پیشنهاد می‌کنیم در دوره آموزش رنگ و مش مایسا، شامل اموزش رنگ مو چانکی لایت شرکت کنید.

برای دریافت مشاوره و شرکت در دوره‌های اموزش تخصصی انواع خدمات رنگ، مش و هایلایت مو ( چانکی لایت، بیبی لایت، لولایت ) مرکز زیبایی مایسا، با شماره زیر تماس بگیرید:


شماره تماس: ۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

اموزش رنگ مو چانکی لایت

اموزش تکنیک چانکی لایت | مایسا
چانکی لایت چیست ؟

چانکی در زبان انگلیسی، به معنای درشت است. مطابق با این تعریف چانکی لایت ( Chunky Highlights ) در حرفه رنگ و لایت، به نوعی از مش کردن مو گفته می‌شود که در آن، لایت‌ها پهن و درشت‌اند. در این مدل از لایت کردن موها، لایت‌ها نسبت به مش سنتی با فویل، دارای پهنای بیشتری هستند. چانکی لایت یکی از مدل‌های نوستالژیک و قدیمی لایت مو است که اخیرا دوباره مورد توجه قرار گرفته است. در چانکی لایت اغلب اختلاف رنگ لایت‌‌ها نسبت به رنگ موهای زمینه، زیاد بوده و در نتیجه کنتراست لایت مو با رنگ موی تیره‌ زمینه زیاد است. که این امر موجب می‌شود تا، موها پرپشت‌تر بنظر بیایند. باید توجه داشته باشید چانکی لایت برای خانم ها با اجزای صورت درشت، مناسب‌تر است.

آموزش ناخن کاری

برگزاری دوره آموزش صفر تا صد ناخن کاری با ارائه مدرک بین المللی سازمان فنی حرفه ای کشور.

شماره تماس : ۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

سوالات متداول
انواع مدل های مش و لایت مو چیست ؟

پنج مدل اصلی مش و لایت مو عبارتست از:
اموزش چانکی لایت ( Chunky Highlights )
بیبی لایت ( Babylights )
فویل هایلایت ( Foil Highlights )
فراستینگ ( Frosting )
فویلایاژ ( Foilayage )

خدمات تخصصی رنگ مو > اموزش تکنیک چانکی لایت

آموزش کاشت ناخن
تازه ترین مقالات زیبایی و سلامتی
کتب درسی آرایشگری
آشنایی با برندهای آرایشی