پدیکور تخصصی پا | پدیکور تخصصی پا در تهران | مرکز تخصصی پدیکور در تهران | مایسا، ارائه انواع خدمات تخصصی ناخن در شمال شرق تهران

پدیکور تخصصی پا | پدیکور تخصصی پا در تهران | مرکز تخصصی پدیکور در تهران . مایسا، ارائه انواع خدمات تخصصی ناخن در شمال شرق تهران

پدیکور تخصصی پا در تهران

پدیکور تخصصی پا | مایسا

برای دریافت انواع خدمات تخصصی پدیکور پا در مایسا تهران با شماره زیر تماس بگیرید:


شماره تماس: ۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

خدمات پدیکور تخصصی پا در مایسا تهران

جهت انجام خدمات تخصصی و VIP پدیکور پا در این مجموعه در مرحله اول ناخن‌های پا به انواع فرم ناخن فرم داده می‌شوند. سپس پاها داخل مواد اسپا قرار می‌گیرند ( مواد اسپا بکارگرفته شده در پدیکور تخصصی ما از مرغوب‌ترین مواد است که ترکیبات تشکیل دهنده آن آرامش و ریلکسی زیادی را در شما ایجاد کرده و مواد معدنی داخل این کوکتل‌ها بدن را سم‌زدایی می‌نماید. ) و پس از گذشت مدت زمانی از قرار گرفتن پاها در مواد، کوتیکول‌های ناخن که نرم شده‌اند، گرفته می‌شوند.

در مرحله چهارم پدیکور تخصصی پا، کف پاها با وسایل و ابزار مخصوص کفسابی می‌گردند و، پینه‌ها، ترک‌ها و پوست‌های مرده پا از بین برده می‌شوند. در ادامه با استفاده از بهترین اسکراب‌ها ( اسکراپ‌های ارگانیک )، پاها اسکراپ‌تراپی و لایه‌برداری شده. و در مرحله بعد پس از شستن پاها، پاها با روغن مخصوص، و ماسک مناسب پوست ماساژ داده می‌شوند.

اگر تا به حال خدمات پدیکور انجام نداده‌اید و با مفهوم پدیکور تخصصی پا آشنایی کمی دارید پیشنهاد می‌کنیم ادامه مقاله را از دست ندهید.

پدیکور تخصصی پا چیست و چه فوایدی دارد ؟

پدیکور تخصصی پا، نوعی از خدمات زیباییست که به منظور درمان و آرایش پاها و ناخن‌های پا صورت می‌گیرد. خدمات پدیکور پاها در سراسر جهان و بالاخص در میان زنان از محبوبیت بالایی برخوردار است. و در فرآیند انجام آن علاوه بر رسیدگی به ناخن‌های پا، خدمات مراقبتی برای پاها نظیر لایه‌برداری سلول‌های مرده پوست، کفسابی و اسکراپ نیز انجام می‌گردد.

فواید پدیکور تخصصی پا

از فواید بسیار پدیکور کردن پاها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ۱- در صورتی که پدیکور به صورت مداوم انجام شود می‌تواند موجب افزایش گردش خون، در ناحیه کف پا شود.
  • ۲- با ماساژ دادن در طول پدیکور تخصصی پا، خستگی از پاها رفع می‌شود.
  • ۳- در پدیکور تخصصی پا، میخچه، پینه، ترک خوردگی، پوست ضخیم و خشک کف پا از بین می‌رود. و پاها زیبا و لطیف می‌شود.
  • ۴- باعث جلوگیری از بیماری‌های ناخن می‌شود. تکنسین‌های حرفه ای ناخن می‌توانند مشکلات بالقوه ناخن و پوست را قبل از بروز مشکلات متوجه شوند.
  • ۵- پدیکور کردن پاها به کاهش استرس کمک می‌کند.
  • ۶- پدیکور باعث لایه‌برداری پوست شده و کالوس پا را از بین می برد.
  • ۷- پدیکور تخصصی پا با تمیز و مرتب کردن ناخن‌ها از عفونت‌های قارچی جلوگیری می‌کند.
  • ۸- ماساژ انجام شده در هنگام پدیکور، با تقویت گردش خون تورم و بی‌حسی عضلات و درد موجود در آن‌ها را از بین می‌برد.
فواید کوکتل‌های تخصصی پدیکور پا

افزون بر فوایدی که برای پدیکور پا برشمردیم، کوکتل‌های بکار گرفته شده در پدیکور کردن تخصصی پا نیز خود دارای فواید بسیاری به شرح زیر است:

۱- لایه برداری پوست پا: برخی مواد تشکیل دهنده اصلی کوکتل پدیکور مانند نمک پدیکور و جوش شیرین، باعث از بین بردن لایه‌های مرده پوست می‌شوند. همچنین استفاده از این محصول با از بین بردن زبری‌های سطح پوست نرمی و لطافت پاها را به دنبال خواهد داشت.

۲- از بین بردن بوی بد پا: اگر پاهای شما اغلب ساعات طولانی درون کفش قرار دارد و به موجب آن بوی نامطبوعی از خود متصاعد می‌کند، بهتر است از کوکتل‌های تخصصی پدیکور پا، حاوی جوش شیرین استفاده کنید.

۳- نرم و لطیف کردن پوست پا: این خاصیت را می‌توان بیشتر در کوکتل‌های تخصصی پدیکور پا، حاوی روغن نارگیل مشاهده کرد.

۴- آرامش‌بخشی و طراوت پا: مواد معدنی موجود در کوکتل‌ها باعث ایجاد طراوت و شادابی در پوست می‌شوند، بنابراین اگر پوست شما دچار خشکی یا ترک باشد، با استفاده از این محصولات می‌توانید به آن تازگی بخشید.

۵- خاصیت ضد قارچی: پاها به دلیل ماندن در کفش، که محیطی گرم و مرطوب است، ممکن است به انواع قارچ دچار شوند، که عموما چاره رهایی از آن استفاده از کوکتل‌های تخصصی پدیکور پا است.

سوالات متداول
قیمت پدیکور تخصصی یا وی آی پی پا چقدر است ؟

قیمت پدیکور تخصصی پا بسته به نوع کوکتل، روغن و اسکراپ بکارگرفته شده در آن متغیر است.

آموزش کاشت ناخن

آرایش پیرایش مقدماتی

تازه ترین مقالات زیبایی و سلامتی
کتب درسی آرایشگری
آشنایی با برندهای آرایشی