خدمات تخصصی ماساژ > مدرک کاربر ماساژ فنی حرفه ای

همه چیز درباره مدرک کاربر ماساژ فنی حرفه ای

مدرک کاربر ماساژ | مایسا

برای دریافت خدمات تخصصی ماساژ، با شماره زیر تماس بگیرید:


شماره تماس: ۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

مدرک کاربر ماساژ چیست ؟

مدرک کاربر ماساژ، یکی از مدارکیست که سازمان فنی حرفه ای کشور برای رشته ماساژ، ارائه می‌دهد. در تقسیم بندی حرفه‌های آموزشی این سازمان، رشته کاربر ماساژ، در دسته خدمات، زیر شاخه بهداشت و ایمنی قرار می‌گیرد. که برای شرکت در دوره‌ها و دریافت مدرک آن، می‌بایست در کلاس‌های آموزشی آموزشگاه‌های آزاد تحت نظارت سازمان فنی حرفه ای کشور شرکت کنید. و در آزمون‌های کتبی و عملی رشته کاربر ماساژ موفق شوید. در ادامه به سایر مدارک ارائه شده توسط سازمان فنی حرفه ای کشور در حرفه ماساژ، و نحوه استعلام مدرک کاربر ماساژ از سایت این سازمان پرداخته‌ایم.

انواع مدرک ماساژ فنی حرفه ای

سازمان فنی حرفه ای کشور علاوه بر مدرک کاربر ماساژ، در رشته‌های دیگر مرتبط با ماساژ نیز، مدرک ارائه می‌دهد، این رشته‌ها عبارتند از:

استعلام مدرک کاربر ماساژ فنی حرفه ای چگونه است ؟

پس از گذراندن دوره آموزش ماساژ در یکی از آموزشگاه‌های آزاد تحت نظارت سازمان فنی ‌حرفه ای و موفقیت در آزمون‌های کتبی و عملی این سازمان، و حدودا ۱۰ الی ۳۰ روز بعد از پایان امتحان عملی، مدرک کاربر ماساژ توسط فنی حرفه ای صادر می‌گردد. پس از صدور گواهینامه، می‌توان از طریق سایت این سازمان، مبادرت به دریافت مدرک فنی حرفه ای کاربر ماساژ نمود. قدم اول در دریافت این مدرک، از طریق سایت فنی حرفه ای، پرداخت هزینه گواهینامه صادر شده، می‌باشد. که برای این امر می‌بایست مراحل به ترتیب زیر انجام شود.
۱- از طریق لینک زیر وارد پرداخت الکترونیکی فنی حرفه ای شوید:
https://pay.portaltvto.com/
۲- سپس روی گزینه پرداخت هزینه صدور گواهینامه کلیک کنید.
۳- در سومین مرحله، با وارد کردن کد ملی، ملیت، نوع آزمون، و کلیک روی دکمه جستجو، مدارک پرداخت نشده فنی حرفه ای خود را مشاهده کنید.
۴- سپس با کلیک روی مربع سمت چپ مدرکی که می‌خواهید هزینه آن را پرداخت کنید، تیک زده و دکمه پرداخت را بزنید.
۵- در صفحه باز شده، مشخصات خواسته شده را با دقت پر کنید و کلید تایید مشخصات را بزنید.
۶- در مرحله ششم، از شما خواسته می‌شود تا، اطلاعات ثبت شده را تایید کنید، و با کلیک بر روی دکمه تایید مشخصات و پرداخت به درگاه بانک هدایت می‌شوید.
۷- پس از پرداخت هزینه با کمک کارت رمز دوم دار، اطلاعات پرداخت نظیر کد سفارش برایتان نمایان می‌شود، در این زمان از صفحه، اسکرین شات بگیرید و اطلاعات دریافتی را نزد خود نگه دارید.
۸- در مرحله آخر هزینه گواهینامه‌تان پرداخت شده و می‌بایست به سراغ استعلام مدرک کاربر ماساژ خود، از طریق سایت بروید. در ادامه به نحوه استعلام گواهینامه پرداخته‌ایم.

استعلام مدرک کاربر ماساژ از سایت فنی حرفه ای کشور

۱- برای استعلام مدرک ماساژ سازمان فنی حرفه ای کشور، ابتدا از طریق لینک زیر وارد سایت فنی حرفه ای شوید.
http://www.portaltvto.com/
۲- در قسمت پایین صفحه، گزینه استعلام گواهینامه را انتخاب کنید.
۳- پس از بارگذاری صفحه، اطلاعات خود شامل کد ملی، شماره شناسنامه و ملیت را در مکان‌های مشخص شده وارد کرده و بعد از وارد نمودن کد امنیتی، دکمه جستجو را بزنید.
۴- در صورتی که مدرک شما توسط سازمان فنی حرفه ای صادر شده و هزینه آن پرداخت شده باشد. پس از وارد کردن اطلاعات، صفحه‌ای باز خواهد شد. با کلیک روی آیکون پرینتر، می‌توانید مدرک صادر شده‌تان را مشاهده کنید. و از آن پرینت بگیرید.

مدرک کاربر ماساژ | مایسا

ماساژ فول بادی

ارائه انواع خدمات تخصصی ماساژ در تهران

مدرک کاربر ماساژ
سوالات متداول
قیمت مصوب دوره‌های آموزشی و مدرک کاربر ماساژ فنی حرفه ای چقدر است؟

هر سال سازمان فنی حرفه ای کشور، تعرفه شهریه رشته‌های آموزشی خود را اعلام می‌کند. قیمت مصوب سازمان فنی حرفه ای کشور، برای کلاس‌های عمومی کاربر ماساژ سال ۱۴۰۰، مبلغ ۲۶۷۲۶۰۰ تومان می‌باشد.

خدمات تخصصی ماساژ > مدرک کاربر ماساژ فنی حرفه ای

تازه ترین مقالات زیبایی و سلامتی
کتب درسی آرایشگری
آشنایی با برندهای آرایشی