سالن زیبایی مایسا واقع در فرمانیه تهران، با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت، تلاش نموده تا، با دنبال کردن ترندها و متدهای روز، استفاده از بهترین برندهای رنگ مو، بکارگیری رنگ و مش کاران مجرب، حرفه ای و خلاق، بهترین خدمات رنگ و لایت را به شما عزیزان ارائه دهد. رنگ و لایت عروس، رنگ و لایت بالیاژ، امبره، هایلایت، لولایت، رنگ لایت با فویل از جمله خدمات این مجموعه در لاین رنگ و مش است. در کنار ارائه بهترین خدمات رنگ و لایت، حفظ سلامت موها، اولویت ماست. و بکارگیری انواع شامپوها و کاندیشنرهای مخصوص و خدماتی نظیر اولاپلکس تراپی، اسمارت باند تراپی، بوتاکس و پروتئین تراپی مو از جمله تمهیداتی است که برای حفظ سلامت موی مشتریان عزیز در نظر گرفته شده است. در ادامه چند عکس از نمونه کارهای رنگ و لایت مایسا تهران آمده است.

برای دریافت مشاوره رنگ و لایت، و شرکت در دوره‌های آموزش تخصصی انواع خدمات رنگ، مش و هایلایت مو ( چانکی لایت، بیبی لایت، لولایت ) مایسا تهران، با شماره زیر تماس بگیرید:


شماره تماس: ۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

انواع خدمات رنگ و لایت مو در تهران

خدمات رنگ و لایت مو بر حسب نوع مواد بکار گرفته شده، متد انجام کار و نوع استایل مو، دارای انواع گوناگونی است. که با توجه به قیمت، سلیقه و خواست مشتری، هر یک از انواع آن می‌تواند بکارگرفته شود. در ادامه به توصیف انواع خدمات رنگ و لایت مو پرداخته‌ایم.

برای مشاوره و دریافت انواع خدمات تخصصی رنگ و لایت در مایسا تهران، با شماره زیر تماس بگیرید:


شماره تماس: ۲۲۸۰۵۴۳۷ – ۰۲۱

انواع رنگ و لایت تهران | مایسا
عکس نمونه کار رنگ و لایت در مایسا تهران

رنگ و لایت عروس در مایسا تهران

در مایسا تهران از مجرب‌ترین و بهترین رنگ و لایت کاران بهره گرفته شده است تا در روز عروسیتان زیباترین حس‌ها را برای شما رقم بزنیم. قیمت خدمات رنگ و لایت در پکیج‌های عروس مایسا تهران نسبت به ارائه خدمات رنگ و مش منفرد مناسب‌تر است. برای اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

انواع خدمات رنگ و لایت شامل چیست ؟

  • امبره مو: آمبره مو ( Ombre Hair )، تکنیکی در آرایشگریست که در آن موها، از زمینه تیره به روشن در طول مو، به تدریج و سایه‌دار رنگ می‌شوند.
  • انواع خدمات بالیاژ مو: بالیاژ ( Balayage )، متدی در حرفه رنگ و مش آرایشگریست که در آن موها به صورت سایه روشن هایلایت می‌شوند.
  • هایلایت مو: لایت‌هایی با رنگ روشن‌تر از رنگ پایه مو هستند که در میان موها ایجاد می‌شوند.
  • لولایت مو: لایت‌هایی با رنگ تیره‌تر از رنگ پایه مو هستند که در میان موها ایجاد می‌شوند.
  • چانکی لایت :چانکی لایت ( Chunky Highlights ) در حرفه رنگ و لایت، به نوعی از مش کردن مو گفته می‌شود که در آن، لایت‌ها پهن و درشت‌اند.
  • دکوپاژ مو: دکوپاژ مو ( Hair Decoupage )، تکنیکی است که در آن با بکارگیری نوعی از مواد شیمیایی بنام افاسور ( Efassor )، رنگدانه‌ها را از موها خارج می‌کنند. این فرآیند اغلب با هدف اصلاح رنگ مو و رنگ کردن مجدد موها انجام می‌گیرد.
  • رنگساژ مو: رنگساژ کردن مو، نوعی از خدمات تخصصی رنگ و مش است که به منظور ایجاد توناژ رنگی و رفله‌های خاص در موها انجام می‌گیرد.
  • دکلره کامل مو: این نوع از خدمات اغلب به منظور روشن کردن کل موها انجام می‌پذیرد.
  • رنگ و لایت با فویل: از متدهای قدیمی رنگ و لایت است که با وجود داشتن محبوبیت در میان برخی افراد، در سال‌های اخیر از محبوبیت آن کاسته شده است.
سوالات متداول
بهترین برند رنگ و لایت مو چیست ؟

لورال ( L’Oréal )، ولا ( Wella )، گپ، ( Gap )، سی دی سی ( CDC ) و غیره از بهترین برندهای تولید کننده محصولات مرتبط با مو هستند. توجه داشته باشید، با توجه به نزدیک بودن ساختار موی ما ایرانیان به مردم ایتالیا، استفاده از رنگ موهای ایتالیایی نظیر سی دی سی، مناسب‌تر است.

آموزش کاشت ناخن

آرایش پیرایش مقدماتی

تازه ترین مقالات زیبایی و سلامتی
کتب درسی آرایشگری
آشنایی با برندهای آرایشی