خدمات تخصصی رنگ مو > رنگ ریشه مو

انواع خدمات تخصصی رنگ ریشه مو در تهران

انجام رنگ ریشه مو، شاید در نگاه اول کاری ساده بنظر بیاید که نیاز به تخصص خاصی نداشته باشد. اما واقعیت این است که برای داشتن موهایی زیبا و بی‌نقص در همین کار ساده نیز، به مهارت و تخصص نیاز است.

برای دریافت مشاوره و انجام انواع خدمات تخصصی رنگ و لایت ( رنگ ریشه مو، رنگساژ، انواع مش، بالیاژ و امبره مو ) در مایسا تهران با شماره زیر تماس بگیرید:


شماره تماس: ۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

چرا انجام رنگ ریشه مو نیاز به تخصص دارد ؟

موارد

  • ۱- انتخاب درست از میان انواع توناژ رنگ، و ترکیب رنگ موی حرفه ای برای رسیدن به رنگ ریشه‌ای بی‌نقص و منطبق با ساقه مو الزامیست.
  • ۲-رنگ ریشه کردن مو با درصد سفیدی بالا نیاز به انتخاب درست رنگ‌ها دارد تا بتواند موهای سفید را بطور کامل پوشش دهد.
  • ۳- برای رنگ ریشه کردن موی امبره، لایت و موهای مش شده، به دلیل کار با مواد دکلره و نیاز به ترکیب رنگ حرفه ای، داشتن تخصص، تسلط و تجربه در حرفه رنگ و لایت ضروریست.
  • ۴- استفاده اشتباه از رنگ مو، می‌تواند موجب خشک شدن و آسیب رسیدن به موها شود.
رنگ ریشه مو چیست ؟

رنگ ریشه کردن مو یکی از خدمات زیباییست که به منظور انطباق رنگ ریشه موهای رنگ شده با ساقه آن، و یا پوشش دهی رنگ سفید موهای طبیعی صورت می‌گیرد. این نوع از خدمات اغلب یکماه یکبار، با بکارگیری رنگ‌های ترکیبی در آرایشگاه و یا در خانه با استفاده از رنگ‌های آماده انجام می‌گیرد.

مدت زمان رنگ ریشه مو چقدر است ؟

رنگ ریشه مو، بسته به سرعت اعمال رنگ به ریشه مو، مدت زمان ماندن مواد روی موها و میزان تیرگی و روشنی دلخواه بین ۴۰ دقیقه الی یکساعت زمان می‌برد.

سوالات متداول
قیمت رنگ ریشه مو چقدر است ؟

قیمت رنگ ریشه مو بسته به میزان ریشه درآمده، مواد بکار گرفته شده و نوع رنگ ریشه مو ( رنگ ریشه امبره، موهای مش شده، رنگ ریشه ساده و غیره ) متغیر است. برای دریافت مشاوره با متخصصین رنگ و لایت ما در ارتباط باشید.
شماره تماس: ۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

خدمات تخصصی رنگ مو > رنگ ریشه مو

رنگ ریشه مو

آرایش پیرایش مقدماتی

تازه ترین مقالات زیبایی و سلامتی
کتب درسی آرایشگری
آشنایی با برندهای آرایشی