بهترین پدیکور تهران | بهترین پدیکور کفسابی در تهران | بهترین مرکز پدیکور | مایسا، ارائه انواع خدمات تخصصی کاشت، ترمیم، مانیکور و پدیکور ناخن

بهترین پدیکور تهران | بهترین پدیکور کفسابی در تهران | بهترین مرکز پدیکور . مایسا، ارائه انواع خدمات تخصصی کاشت، ترمیم، مانیکور و پدیکور ناخن

بهترین پدیکور کفسابی در تهران

بهترین مرکز پدیکور در تهران | مایسا

برای دریافت انواع خدمات تخصصی پدیکور پا در مایسا تهران با شماره زیر تماس بگیرید:


شماره تماس: ۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

خدمات پدیکور پا در مایسا تهران

جهت انجام خدمات تخصصی و VIP پدیکور پا در این مجموعه در مرحله اول ناخن‌های پا به انواع فرم ناخن فرم داده می‌شوند. سپس پاها داخل مواد اسپا قرار می‌گیرند ( مواد اسپا بکارگرفته شده در پدیکور تخصصی ما از مرغوب‌ترین مواد است که ترکیبات تشکیل دهنده آن آرامش و ریلکسی زیادی را در شما ایجاد کرده و مواد معدنی داخل این کوکتل‌ها بدن را سم‌زدایی می‌نماید. ) و پس از گذشت مدت زمانی از قرار گرفتن پاها در مواد، کوتیکول‌های ناخن که نرم شده‌اند، گرفته می‌شوند.

در مرحله چهارم پدیکور تخصصی پا، کف پاها با وسایل و ابزار مخصوص کفسابی می‌گردند و، پینه‌ها، ترک‌ها و پوست‌های مرده پا از بین برده می‌شوند. در ادامه با استفاده از بهترین اسکراب‌ها ( اسکراپ‌های ارگانیک )، پاها اسکراپ‌تراپی و لایه‌برداری شده. و در مرحله بعد پس از شستن پاها، پاها با روغن مخصوص، و ماسک مناسب پوست ماساژ داده می‌شوند.

انجام پدیکور پا، میخچه، پینه، ترک خوردگی، پوست ضخیم و خشکی کف پا را از بین برده و پوست را لایه برداری می‌کند. همچنین افزایش گردش خون، رفع خستگی پاها، جلوگیری از ابتلا به بیماری‌های ناخن و کاهش درد و تورم پاها از جمله فواید دیگریست که پدیکور کردن پاها با خود به همراه دارد.

ارتباط با ما

نشانی: خیابان دیباجی شمالی، خیابان محمود نوریان، کوچه گلبرگ، کوچه نوبختی۱، پلاک۲، زنگ۱، مراقبت زیبایی مایسا

کلیه خدمات با تعیین وقت قبلی صورت می‌گیرد (به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی)

شماره تماس: ۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

سوالات متداول
قیمت پدیکور استتیک ( پدیکور انجام شده در سالن‌های زیبایی و مراکز اسپا )، در تهران چقدر است ؟

قیمت پدیکور پا به عوامل مختلفی نظیر نوع پدیکور ( پدیکور خشک، روسی، پدیکور خیس )، قیمت و برند مواد بکارگرفته شده در پدیکور ( اسکراب‌ها و کرم‌ها ) وابسته است.

آموزش کاشت ناخن

آموزش ناخن کاری

تازه ترین مقالات زیبایی و سلامتی
کتب درسی آرایشگری
آشنایی با برندهای آرایشی