خدمات تخصصی رنگ مو > انواع کراتینه مو چیست

معرفی انواع خدمات کراتینه و احیا مو

کراتینه مو برزیلی

کراتین مو برزیلی، از انواع کراتین مو است که به منظور رفع موخوره و صاف کردن موها انجام می گیرد. این نوع از کراتینه مو برای موهای بسیار مجعد و آسیب پذیر در برابر رطوبت مناسب است و در حدود ۳ الی ۶ ماه ماندگاری دارد.

احیا و کراتینه مو نرم

این نوع از کراتینه مو موخوره موها را از بین برده، و موها را صاف می‌کند. صافی موها در کراتینه مو نرم، فر موها را از بین نمی‌برد و تنها برای موهای با بافت نرم و متوسط مناسب است. این نوع از کراتینه مو تا ۲ ماه ماندگاری دارد.

کراتینه مو جاپزیلیان

کراتینه مو جاپزیلیان ( Japzilian Keratin ) ترکیبی از کراتینه مو برزیلی و ژاپنی است. در این متد ابتدا کراتینه برزیلی به موها اعمال شده و با سشوار مهر و موم می‌شود سپس کراتینه ژاپنی اعمال می‌گردد و پس از گذشت مدت زمان معین موها آبکشی و سشوار می‌شود. این نوع از کراتینه کردن مو نسبت به کراتینه مو برزیلی ماندگاری بیشتری دارد.

کراتین مو اکسپرس

کراتینه مو اکسپرس برای صافی مو کوتاه مدت، و برای افرادی که موهای موج‌دار و صاف دارند ( افرادی که موهایشان به دلیل رطوبت وز می‌شود ) مناسب است.

کراتینه مو ژاپنی

نوعی از کراتینه کردن موهاست که بیشترین میزان صافی را دارد.

کتاب کراتینه مو

انواع کراتینه مو | مایسا

کتاب صاف کردن مو با مواد پروتئینه ( ترمیم، احیا و کراتینه ) تالیف فاطمه باستانی و فاطمه کاویانی، یکی از کتاب‌هاییست که به مبحث کراتینه مو پرداخته است. این کتاب علاوه بر ارائه اطلاعات جامع در حرفه کراتینه و احیا مو، برای موفقیت در آزمون کتبی کراتینه سازمان فنی حرفه ای کشور نیز مناسب است.


سوالات متداول
انواع کراتینه مو چیست ؟

۱- کراتینه مو برزیلی
۲- کراتینه مو نرم
۳- کراتینه مو ژاپنی
۴- کراتینه مو جاپزیلیان
۵- کراتینه مو اکسپرس

خدمات تخصصی رنگ مو > انواع کراتینه مو چیست

تازه ترین مقالات زیبایی و سلامتی
کتب درسی آرایشگری
آشنایی با برندهای آرایشی