خدمات تخصصی رنگ مو > بهترین مرکز کراتینه مو در شمال شرق تهران

بهترین مرکز کراتینه مو در شمال شرق تهران

بهترین مرکز کراتینه مو در تهران | مایسا

برای انجام مشاوره و دریافت بهترین خدمات تخصصی کراتینه مو در مایسا تهران با شماره زیر تماس بگیرید:


شماره تماس: ۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

مایسا تهران – بکارگیری بهترین متخصصان کراتینه مو

با توجه به طیف وسیع مواد و محصولات کراتینه مو، انواع گوناگون متدها و متفاوت بودن میزان نتیجه بخشی متدها و مواد بر انواع مختلف مو، برای کراتینه کردن موها می‌بایست از بهترین متخصصان و مراکز تخصصی مو، مشاوره گرفت. مایسا تهران یکی از مراکز تخصصی کراتینه مو می‌باشد که، در انجام خدمات خود از بروزترین متدها و بهترین برندهای دنیا استفاده می‌کند. برای انجام مشاوره و دریافت انواع خدمات کراتینه مو با ما در ارتباط باشید. در ادامه به انواع کراتینه مو پرداخته‌ایم.

انواع کراتینه مو
کراتینه مو برزیلی

کراتینه مو برزیلی، از انواع کراتین مو است که به منظور رفع موخوره و صاف کردن موها انجام می گیرد. این نوع از کراتینه مو برای موهای بسیار مجعد و آسیب پذیر در برابر رطوبت مناسب است و در حدود ۳ الی ۶ ماه ماندگاری دارد.

کراتینه مو نرم

این نوع از کراتینه مو موخوره موها را از بین برده، و موها را صاف می‌کند. صافی موها در کراتینه مو نرم، فر موها را از بین نمی‌برد و تنها برای موهای با بافت نرم و متوسط مناسب است. این نوع از کراتینه مو تا ۲ ماه ماندگاری دارد.

کراتینه مو ژاپنی

نوعی از کراتینه کردن موهاست که بیشترین میزان صافی را دارد.

کراتینه مو جاپزیلیان

کراتینه مو جاپزیلیان ( Japzilian Keratin ) ترکیبی از کراتینه مو برزیلی و ژاپنی است. در این متد ابتدا کراتینه برزیلی به موها اعمال شده و با سشوار مهر و موم می‌شود سپس کراتینه ژاپنی اعمال می‌گردد و پس از گذشت مدت زمان معین موها آبکشی و سشوار می‌شود. این نوع از کراتینه کردن مو نسبت به کراتینه مو برزیلی ماندگاری بیشتری دارد.

کراتینه مو اکسپرس

کراتینه مو اکسپرس برای صافی مو کوتاه مدت، و برای افرادی که موهای موج‌دار و صاف دارند ( افرادی که موهایشان به دلیل رطوبت وز می‌شود ) مناسب است.

سوالات متداول
انواع کراتینه مو چیست ؟

۱- کراتینه مو برزیلی
۲- کراتینه مو نرم
۳- کراتینه مو ژاپنی
۴- کراتینه مو جاپزیلیان
۵- کراتینه مو اکسپرس

خدمات تخصصی رنگ مو > بهترین مرکز کراتینه مو در شمال شرق تهران

آموزش کاشت ناخن

آرایش پیرایش مقدماتی

تازه ترین مقالات زیبایی و سلامتی
کتب درسی آرایشگری
آشنایی با برندهای آرایشی