جزوه کاربر ماساژ | جزوه آموزشی کاربر ماساژ | کتاب تئوری ماساژ | جزوه آموزش ماساژ | مایسا، معرفی کتب ماساژ سازمان فنی حرفه ای کشور

جزوه کاربر ماساژ | جزوه آموزشی کاربر ماساژ | کتاب تئوری ماساژ | جزوه آموزش ماساژ . مایسا، معرفی کتب ماساژ سازمان فنی حرفه ای کشور

جزوه آموزشی رشته کاربر ماساژ فنی حرفه ای

تاریخچه ماساژ به ۳۰۰۰ سال قبل از میلاد‌ مسیح در هند باز می‌گردد. جایی که بخشی از سیستم مقدس شفابخشی طبیعی بوده است. امروزه این حرفه در گستره وسیعی از موارد پزشکی به کار گرفته می‌شود. و در آن، یک متخصص پزشکی مجرب، بافت نرم بدن، ماهیچه، بافت همبند و غیره را ماساژ می‌دهد. یک ماساژتراپیست در هر نوع ماساژ، از حرکت و فشار متفاوتی استفاده می‌کند، که تجربه و دانش بالایی را می‌طلبد. امروزه انواع گوناگون ماساژ وجود دارد. و طیف وسیعی از برندها در تولید محصولات ماساژ فعالیت می‌کنند.

با توجه به ارتباط مستقیم ماساژ با سلامتی و گستردگی آن، مطالعه فراوان، داشتن مدرک، آموزش حرفه‌ای، اصولی و با پشتیبانی، داشتن علاقه، داشتن تمرین مکرر و کسب تجربه از جمله مواردی هستند که برای فعالیت در این رشته الزامی می‌باشند. مدرک کاربر ماساژ سازمان فنی حرفه ای کشور یکی از مدارک معتبر در حرفه ماساژ است که پیشنهاد می‌شود علاقه‌مندان به این حرفه آن را مد نظر داشته باشند. در ادامه به مدرک کاربر ماساژ فنی حرفه ای و جزوه هایی که برای موفقیت در آزمون‌های این رشته کاربرد دارد پرداخته‌ایم.

جزوه آموزشی کاربر ماساژ | مایسا

کتاب کاربر ماساژ

اگر دوست دارید درباره حرفه ماساژ اطلاعات بیشتری کسب کنید؛ کتاب کاربر ماساژ محمد اوستاد یکی از کتبی است که به شما دید تخصصی‌تری در حرفه ماساژ ارائه می‌دهد. این کتاب برای افرادی که به دنبال دریافت مدرک ماساژ از سازمان فنی حرفه ای کشور هستند، مناسب بوده و برای موفقیت در آزمون‌های کتبی رشته کاربر ماساژ این سازمان کاربرد دارد.

جزوه نمونه سوالات آزمون کاربر ماساژ فنی حرفه ای

محمد اوستاد در جلد دوم کتاب کاربر ماساژ منحصرا به نمونه سوالات آزمون کتبی کاربر ماساژ سازمان فنی حرفه ای کشور پرداخته‌ است. که این کتاب دارای عنوانی مشابه با کتاب درسی بوده، با این تفاوت که، بجای جلد آبی و سفید، جلدی به رنگ قرمز و سفید دارد.


سوالات متداول

مدرک کاربر ماساژ چیست ؟

مدرک کاربر ماساژ، یکی از مدارکیست که سازمان فنی حرفه ای کشور برای رشته ماساژ، ارائه می‌دهد. در تقسیم بندی حرفه‌های آموزشی این سازمان، رشته کاربر ماساژ، در دسته خدمات، زیر شاخه بهداشت و ایمنی قرار می‌گیرد. که برای شرکت در دوره‌ها و دریافت مدرک آن، می‌بایست در کلاس‌های آموزشی آموزشگاه‌های آزاد تحت نظارت سازمان فنی حرفه ای کشور شرکت کنید. و در آزمون‌های کتبی و عملی رشته کاربر ماساژ این سازمان موفق شوید.

تازه ترین مقالات زیبایی و سلامتی
کتب درسی آرایشگری
آشنایی با برندهای آرایشی