بهترین سالن رنگ | سالن رنگ مو | سالن رنگ مو در تهران | بهترین سالن برای رنگ مو در تهران | مایسا، خدمات تخصصی رنگ مو در تهران

بهترین سالن رنگ | سالن رنگ مو | سالن رنگ مو در تهران | بهترین سالن برای رنگ مو در تهران . مایسا، خدمات تخصصی رنگ مو در تهران

سالن رنگ مو مایسا تهران

زیبایی مایسا، با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در فرمانیه تهران واقع شده و انواع خدمات تخصصی رنگ مو نظیر بالیاژ، آمبره، رنگساژ، رنگ ریشه، خدمات مراقبت از مو مانند اسمارت باند تراپی، اولاپلکس تراپی مو، و سایر خدمات رنگ و مش را به شما عزیزان ارائه می‌دهد. در ادامه به انواع خدمات سالن رنگ مو مایسا، و نمونه کارهای متخصصان رنگ و مش این مجموعه پرداخته‌ایم.

برای دریافت انواع خدمات رنگ و مش مو در سالن مایسا، با شماره زیر تماس بگیرید:


شماره تماس: ۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

خدمات رنگ – آمبره و بالیاژ سالن مایسا

آمبره مو: آمبره مو ( Ombre Hair )، تکنیکی در آرایشگریست که در آن موها، از زمینه تیره به روشن در طول مو، به تدریج و سایه‌دار رنگ می‌شوند.

بالیاژ مو: بالیاژ ( Balayage )، متدی در حرفه رنگ و مش آرایشگریست که در آن موها به صورت سایه روشن هایلایت می‌شوند.

سالن رنگ مو در تهران | مایسا
نمونه کار رنگ مو – بالیاژ در سالن زیبایی مایسا
خدمات رنگ مو – هایلایت و لولایت مو سالن مایسا

هایلایت: لایت‌هایی با رنگ روشن‌تر از رنگ پایه مو هستند که در میان موها ایجاد می‌شوند.

سالن رنگ مو در تهران | مایسا
نمونه کار رنگ مو – هایلایت در سالن زیبایی مایسا

لولایت: لایت‌هایی با رنگ تیره‌تر از رنگ پایه مو هستند که در میان موها ایجاد می‌شوند.. این مدل از رنگ مو به دلیل ایجاد کنتراست و و عمق در مو، برای افرادی که می‌خواهند موهایشان ضخیم‌تر بنظر آید مناسب است.

خدمات کراتینه و احیای مو

کراتینه کردن مو، یکی از خدمات زیباییست که در ارایشگاه انجام می‌شود؛ اغلب برای افرادی که موهای فر، موج‌دار و آسیب دیده دارند مناسب بوده و به منظور نرم‌، صاف‌ و براق‌ کردن موها انجام می‌گیرد.

سالن رنگ مو | مایسا
نمونه کار کراتینه و احیا مو – سالن رنگ مو مایسا
خدمات تراپی و مراقبت از مو

اسمارت باند تراپی مو : اسمارت باند (Smartbond) محصول مراقبت از موی منحصر به فردیست که، توسط شرکت فرانسوی L’Oréal، به بازار عرضه شده است. این محصول به طور خاص برای آرایشگران، و با هدف کاهش آسیب به موها، در حین انجام مراحل رنگ و مش، تولید شده است. اسمارت باند تراپی به آرایشگر کمک می‌کند تا، از موها در برابر آسیب در حین خدمات رنگ و مش محافظت کند.

اولاپلکس تراپی: اولاپلکس بر احیای ساقه مو و تارهای مو آسیب دیده مو تمرکز دارند. و شامل یک درمان سه مرحله‌ای ( استفاده از دو محصول درمانی در آرایشگاه و یک مرحله شامل استفاده از یک نسخه رقیق‌تر از نسخه آرایشگاه برای خانه ) است. تفاوت اولاپلکس تراپی و اسمارت باند تراپی، در نحوه عملکرد این دو روش در احیای موهاست.

سایر خدمات رنگ مو – سالن مایسا

سامبره مو: سامبره مو ( Sombre Hair )، تکنیکی شبیه به آمبره است، با این تفاوت که اغلب رنگ طبیعی ریشه‌ موها، با رنگ کمی روشن‌تر در انتهای آن حفظ می‌شوند.

دکوپاژ و رنگبری مو: خارج کردن رنگدانه مو برای اصلاح کردن رنگ موها

چانکی لایت: چانکی لایت یکی از مدل‌های نوستالژیک و قدیمی لایت مو است که در آن، لایت‌ها پهن و درشت‌اند. در این مدل از لایت کردن موها، لایت‌ها نسبت به مش سنتی با فویل، دارای پهنای بیشتری هستند.

انواع رنگساژ، رنگ کامل و رنگ ریشه مو

آرایش پیرایش مقدماتی

برگزاری دوره‌های آموزش آرایش پیرایش ( مدرک مورد نیاز برای تاسیس سالن زیبایی ) با ارائه مدرک سازمان فنی حرفه ای کشور، برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید :

شماره تماس : ۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

سوالات متداول
ترند رنگ موی سال ۱۴۰۲ ( ۲۰۲۳ )، چه رنگیست ؟

– بالیاژ شکلاتی و کاراملی
– بالیاژ بلوند شنی
– Sun-Kissed Hair
– Brunette Hair with Auburn Highlights
– موهای تیره با هایلایت های قهوه ای رنگ
– Partial Caramel Highlights
– Dark Chocolate Locks

بهترین سالن رنگ مو
بهترین سالن رنگ مو در تهران

کتاب فناوری ناخن

تازه ترین مقالات زیبایی و سلامتی
کتب درسی آرایشگری
آشنایی با برندهای آرایشی