بهترین رنگ کار | بهترین رنگ کار مو در تهران | رنگ کار حرفه ای مو در تهران | مایسا، ارائه انواع خدمات تخصصی رنگ و مش مو در شمال تهران

بهترین رنگ کار | بهترین رنگ کار مو در تهران | رنگ کار حرفه ای مو در تهران . مایسا، ارائه انواع خدمات تخصصی رنگ و مش مو در شمال تهران

بهترین رنگ کار مو در تهران

بهترین رنگ کار مو | مایسا
بهترین رنگ کار مو در مایسا تهران

برای دریافت مشاوره از رنگ و مش کار های حرفه ای مو در مایسا تهران ( در این مجموعه بهترین برندها در ارائه خدمات بکار گرفته می‌شود ) با شماره زیر تماس بگیرید:


شماره تماس: ۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

شاید اولین معیاری که برای انتخاب بهترین رنگ و مش کار مو به ذهن خطور کند، کیفیت خدمات ارائه شده در گذشته و نمونه کارهای قبلی انجام شده است. در زیر به چند مورد از نمونه کارهای رنگ کار مو در مایسا تهران پرداخته‌ایم:

بهترین رنگ کار مو | مایسا
بهترین رنگ کار مو مایسا تهران
بهترین رنگ کار مو | مایسا
بهترین رنگ کار مو در مایسا تهران

مایسا تهران – بکارگیری بهترین رنگ کار مو

با توجه به استفاده از مواد شیمیایی برای اعمال تغییر رنگ در موها و امکان ایجاد آسیب در فرآیند رنگ کردن مو، دومین معیاری که در انتخاب بهترین رنگ کار مو ممکن است به ذهن برسد؛ این است که یک رنگ کار مو حرفه ای می‌بایست با تجربه بوده و از بهترین متریال بهره گیرد تا علاوه بر ایجاد رنگ مویی زیبا قادر باشد، در پایان فرآیند رنگ کردن نیز، موها را سالم و بدون آسیب نگه دارد.

اگر نمونه کارهای رنگ و مش کاران مو در مایسا تهران توجه شما را جلب کرده و در دومین معیار مردد هستید، ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که در ارائه خدمات خود از مجرب‌ترین رنگ کار های مو و بهترین متریال استفاده می‌کنیم. برندهای چون لورال فرانسه، شوارتسکف آلمان برندهایی هستند که ما در ارائه خدمات رنگ و مش خود از آن‌ها بهره می‌گیریم. همچنین در صورت تمایل مشتریان از محصولات مراقبت از مو نظیر اسمارت باند و اولاپلکس در فرایند رنگ کردن موها، برای کاهش میزان آسیب، استفاده می‌کنیم.

رنگ کار مو کیست ؟

رنگ کار مو ( Hair Colorist )، متخصص زیباییست که در ایجاد تغییر در رنگ موی مشتریان خود تخصص دارد. که این تغییر در رنگ موها، گاهی مقداری جزئیست و با ایجاد کنتراست در موها انجام می‌شود، گاهی نیز کل موها را دربرمی‌گیرد. یک رنگ کار مو به مباحث ترکیب رنگ‌ها، کار با مواد شیمیایی‌ای چون دکلره، اکسیدان، و مباحث مراقبتی مو تسلط داشته، و متناسب با فرم صورت هر فرد، سلیقه مشتری و ترندهای روز، هر یک را هوشمندانه بکار می‌گیرد. شغل رنگ و مش کار مو شاید در نگاه اول شغلی پردرآمد و ساده بنظر بیاید اما در اصل این حرفه دارای پیچ و خم‌های بسیاریست و برای تبدیل شدن به بهترین در آن، و رسیدن به درآمدهای بالا، نیاز به تجربه زیادی است.

درآمد رنگ کار مو چقدر است ؟

درآمد یک رنگ کار مو بسته به سابقه کاری، تعداد مشتری ثابت، محل سالن زیبایی، میزان تخصص، قابلیت جذب مشتری و غیره متغیر است. یک رنگ و مش کار حرفه ای و مجرب می‌تواند تا ۳۰۰ میلیون تومان در ماه نیز درآمد داشته باشد.

سوالات متداول
چگونه رنگ کار مو حرفه ای شویم ؟

داشتن علاقه، خلاقیت، استعداد، تجربه، اخلاق مداری و استفاده از بهترین متریال، از رموز تبدیل شدن به رنگ کار مو حرفه‌ایست. اما مهمترین و اولین قدم در راه تبدیل شده به بهترین رنگ کار مو شرکت در دوره‌های آموزشی با استانداردهای بالا، مشاوره با افراد متخصص و حرفه ای، و دریافت مدارک معتبر است.
برای شرکت در دوره‌های آموزش صفر تا صد رنگ و مش در مرکز زیبایی مایسا، و دریافت مدرک معتبر از سازمان فنی حرفه ای کشور تماس بگیرید:
۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

آموزش کاشت ناخن

آرایش پیرایش مقدماتی

تازه ترین مقالات زیبایی و سلامتی
کتب درسی آرایشگری
آشنایی با برندهای آرایشی