بهترین رنگ کار | بهترین رنگ کار مو در تهران | رنگ کار حرفه ای مو در تهران | مایسا، ارائه انواع خدمات تخصصی رنگ و مش مو در شمال تهران

بهترین رنگ کار | بهترین رنگ کار مو در تهران | رنگ کار حرفه ای مو در تهران . مایسا، ارائه انواع خدمات تخصصی رنگ و مش مو در شمال تهران

معیارهای انتخاب بهترین رنگ کار مو

با توجه به دستمزد رنگ و مش کاران و تقاضای بالا برای دریافت خدمات رنگ و مش در سال‌های اخیر بسیاری از افراد هستند که در حرفه رنگ و لایت فعالیت دارند. اما باید توجه داشت که همه این افراد مجرب نیستند و توانایی ارائه خدمات مناسب با حفظ سلامت مو را ندارند. در ادامه به مفاهیم، معیارهای یک رنگ کار مو حرفه ای و کتابی در زمینه رنگ و مش پرداخته‌ایم، که شاید بتواند شما را در انتخاب بهترین رنگ و مش کار کمک کند.

نمونه کارهای رنگ کار مو

شاید اولین معیاری که برای انتخاب بهترین رنگ و مش کار مو به ذهن خطور کند، کیفیت خدمات ارائه شده در گذشته و نمونه کارهای قبلی انجام شده است. با توجه به بکارگیری فتوشاپ در عکس‌ها توسط رنگ و مش کاران پیشنهاد می‌کنیم برای مطمئن شدن از کیفیت کار، علاوه بر نگاه به نمونه کارهای این افراد به نظرات مشتریان آن‌ها نیز توجه داشته باشید.

جزوه رنگ مو

جزوه برای رنگ کار مو | مایسا

کتاب رنگ کردن و تغییر شکل دادن مو ( کاربر مواد شیمیایی ) تالیف فاطمه باستانی و فاطمه کاویانی از جمله کتب و جزواتی است که به صفر تا صد مبحث رنگ مو پرداخته است. این کتاب اطلاعات شما را در حرفه رنگ مو بالا برده، و برای آزمون کتبی رنگ و مش سازمان فنی و حرفه ای کشور مناسب است.

برندهای رنگ مو بکار گرفته شده توسط رنگ مش کار

با توجه به استفاده از مواد شیمیایی برای اعمال تغییر رنگ در موها و امکان ایجاد آسیب در فرآیند رنگ کردن مو، دومین معیاری که در انتخاب بهترین رنگ کار مو ممکن است به ذهن برسد؛ این است که یک رنگ کار مو حرفه ای می‌بایست با تجربه بوده و از بهترین متریال بهره گیرد تا علاوه بر ایجاد رنگ مویی زیبا قادر باشد، در پایان فرآیند رنگ کردن نیز، موها را سالم و بدون آسیب نگه دارد.

برندهای چون لورال فرانسه، شوارتسکف آلمان و سی دی سی ایتالیا از جمله برندهای رنگ مو معتبری هستند که توسط رنگ و مش کاران حرفه ای استفاده می‌شوند.

تسلط بر مباحث سلامت و مراقبت مو

یک رنگ کار مو حرفه ای علاوه بر مباحث رنگ، می‌بایست نسبت به محصولات مراقبتی مو که بعد، هنگام و یا قبل از کار رنگ نیاز است، اطلاعات کامل داشته باشد. محصولات مراقبت از مو نظیر اسمارت باند و اولاپلکس در فرایند رنگ کردن موها، از جمله موادی هستند که توسط رنگ کار مو برای کاهش میزان آسیب در حین فرآیند رنگ و مش، استفاده می‌شود.

اسمارت باندـ معیارهای بهترین رنگ کار مو
رنگ کار مو کیست ؟

رنگ کار مو ( Hair Colorist )، متخصص زیباییست که در ایجاد تغییر در رنگ موی مشتریان خود تخصص دارد. که این تغییر در رنگ موها، گاهی مقداری جزئیست و با ایجاد کنتراست در موها انجام می‌شود، گاهی نیز کل موها را دربرمی‌گیرد. یک رنگ کار مو به مباحث ترکیب رنگ‌ها، کار با مواد شیمیایی‌ای چون دکلره، اکسیدان، و مباحث مراقبتی مو تسلط داشته، و متناسب با فرم صورت هر فرد، سلیقه مشتری و ترندهای روز، هر یک را هوشمندانه بکار می‌گیرد. شغل رنگ و مش کار مو شاید در نگاه اول شغلی پردرآمد و ساده بنظر بیاید اما در اصل این حرفه دارای پیچ و خم‌های بسیاریست و برای تبدیل شدن به بهترین در آن، و رسیدن به درآمدهای بالا، نیاز به تجربه زیادی است.

درآمد رنگ کار مو چقدر است ؟

درآمد یک رنگ کار مو بسته به سابقه کاری، تعداد مشتری ثابت، محل سالن زیبایی، میزان تخصص، قابلیت جذب مشتری و غیره متغیر است. یک رنگ و مش کار حرفه ای و مجرب می‌تواند تا ۳۰۰ میلیون تومان در ماه نیز درآمد داشته باشد.

سوالات متداول
چگونه رنگ کار مو حرفه ای شویم ؟

داشتن علاقه، خلاقیت، استعداد، تجربه، اخلاق مداری و استفاده از بهترین متریال، از رموز تبدیل شدن به رنگ کار مو حرفه‌ایست. اما مهمترین و اولین قدم در راه تبدیل شده به بهترین رنگ کار مو شرکت در دوره‌های آموزشی با استانداردهای بالا، مشاوره با افراد متخصص و حرفه ای، و دریافت مدارک معتبر است.

تازه ترین مقالات زیبایی و سلامتی
کتب درسی آرایشگری
آشنایی با برندهای آرایشی