خدمات تخصصی ناخن > بهترین آموزشگاه کاشت ناخن در شمال شرق تهران

بهترین آموزشگاه کاشت ناخن در شمال شرق تهران

بهترین آموزشگاه ناخن در تهران | مایسا
بهترین آموزشگاه ناخن در تهران | مایسا

برای دریافت مشاوره و ثبت نام در دوره‌های آموزش ناخن کاری آموزشگاه مایسا تهران با شماره زیر تماس بگیرید:


شماره تماس: ۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

آموزشگاه مایسا تهران – برگزاری دوره‌های آموزش ناخن با بهترین کیفیت

آموزشگاه مایسا تهران، اموزشگاه آرایشگری زنانه تحت نظارت سازمان فنی حرفه ای کشور، با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت است. این مجموعه در تمامی رشته‌های آرایشگری از جمله فیلد ناخن کاری دوره آموزشی برگزار کرده، و مدرک بین‌المللی، رسمی و معتبر سازمان فنی حرفه ای کشور را ارائه می‌دهد. مدارک ارائه شده در رشته ناخن کاری آموزشگاه مایسا تهران به شرح زیر است:

  • ۱- مدرک آرایشگر ناخن زنانه مدرک کلی سازمان برای حرفه ناخن کاری شامل مباحث کاشت، مانیکور، پدیکور
  • ۲- مدرک اکرلیک ناخن مرتبط با مبحث کاشت ناخن
  • ۳- مدرک طراحی و دیزاین ناخن مرتبط با مبحث طراحی ناخن
  • ۴- مدرک فرم‌دهی به ناخن ( مانیکور، پدیکور )
  • ۵- مدرک استفاده از تجهیزات الکتریکی برای خدمات ناخن
  • ۶- مدرک استفاده از ژل اصلاح ناخن ( اصلاح عیوب و اکستنشن )

آیا برای شغل تکنسین ناخن، پوزیشن‌ کاری در خارج از کشور وجود دارد؟، یکی از سوالات متداولی است که در ادامه به آن پرداخته‌ایم.

فرصت‌های شغلی ناخن کاری برای مهاجرت

اگر در سایت‌های خارجی کاریابی جستجو کنید. مشاهده خواهید کرد که، در کشورهای مختلف نظیر استرالیا، ترکیه، کشورهای اروپایی و به خصوص کانادا، پوزیشن‌های کاری بسیاری، برای شغل ناخن کاری وجود دارد. و این حرفه می‌تواند منبع درآمدی خوب برای اقامت در کشورهای خارج باشد. برای مثال در یکی از این سایت‌ها می‌توانید، پوزیشنی کاری در Cutie Pie Wax Bar واقع در ونکوور کانادا با حقوق ۵۰ الی ۶۵ هزار دلار در سال، را مشاهده کنید.

اولین قدم برای استخدام در موقعیت‌های کاری مذکور، ارائه مدرک معتبر و بین المللی ناخن، نظیر مدارک ناخن کاری سازمان فنی حرفه ای کشور و سایر مدارک بین المللی است. باید توجه داشته باشید اغلب پس از ارائه مدرک، از شما آزمونی گرفته می‌شود تا میزان تسلطتان بر انجام کار مشخص گردد. زیرا که، تنها دلیل استخدام شما در این مراکز زیبایی، سودآوری شماست نه صرف داشتن مدرک.

موفقیت در آزمون‌های استخدامی، رابطه مستقیمی با کیفیت آموزش، میزان تجربه، استعداد و تمرین شما دارد. به همین سبب برای یادگیری حرفه ناخن باید به دنبال آموزشگاه معتبر با بهترین کیفیت آموزش باشید. تا علاوه بر ارائه مدرک، شما را برای بازار کار، در ایران و سایر کشورها آماده سازد. ما در آموزشگاه مایسا تهران تلاش نموده‌ایم تا با ارائه بهترین کیفیت آموزش ناخن، پشتیبانی یکساله، فراهم کردن ملزومات تمرین مداوم، شما را برای ورود به بازار کار آماده کنیم. برای مشاوره و ثبت نام با ما در ارتباط باشید.

محتوای این مقاله از سایت‌های خارجی چون https://ca.indeed.com/ که برای پیدا کردن پوزیشن‌های کاری در کشورهای مختلف طراحی شده، استخراج شده است. و مطالب آن تنها جهت افزایش اطلاع شما عزیزان می‌باشد. توجه داشته باشید همواره برای مهاجرت می‌بایست با وکلای مجرب مشورت کنید. و سایت مایسا بیوتی هیچ گونه مسئولیتی را در قبال صحت مطالب در سایت‌های خارجی مذکور نمی‌پذیرد.

ارتباط با ما

نشانی: خیابان دیباجی شمالی، خیابان محمود نوریان، کوچه گلبرگ، کوچه نوبختی۱، پلاک۲، زنگ۱، مراقبت زیبایی مایسا

کلیه خدمات با تعیین وقت قبلی صورت می‌گیرد ( به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی )

شماره تماس: ۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

آموزش کاشت ناخن
سوالات متداول
هزینه آموزش ناخن کاری در آموزشگاه مایسا تهران چقدر است ؟

هزینه صفر تا صد آموزش ناخن کاری با مدرک بین المللی سازمان فنی حرفه ای کشور، در آموزشگاه مایسا تهران مبلغ ۵۵۰۰۰۰۰ تومان است.

خدمات تخصصی ناخن > بهترین آموزشگاه کاشت ناخن در شمال شرق تهران

آرایش پیرایش مقدماتی

تازه ترین مقالات زیبایی و سلامتی
کتب درسی آرایشگری
آشنایی با برندهای آرایشی