خدمات تخصصی ناخن < انواع خدمات ناخن

انواع خدمات تخصصی ناخن در شمال تهران

انواع خدمات ناخن | مایسا

خدمات ناخن بر حسب نوع مواد بکار گرفته شده، روش انجام کار، نوع طراحی، میزان استحکام و ظرافت، دارای انواع گوناگونی است. که با توجه به قیمت، سلیقه و خواست مشتری، هر یک از انواع آن می‌تواند بکارگرفته شود. در ادامه به توصیف انواع خدمات ناخن پرداخته‌ایم.

برای مشاوره و دریافت انواع خدمات تخصصی ناخن، با شماره زیر تماس بگیرید:


شماره تماس: ۲۲۸۰۵۴۳۷ – ۰۲۱

انواع خدمات ناخن شامل چیست ؟

  • مانیکور: مانیکور ( Manicure ) دورگیری ( کوتیکول برداری )، فرم دادن، کوتاه و مرتب کردن ناخن‌های طبیعی دست و ماساژ دست با روغن‌های مخصوص مانیکور است. که می‌توان آن را از حیث متد انجام، به مانیکور خیس، خشک و مانیکور روسی تقسیم‌بندی کرد.
  • پدیکور (pedicure): پدیکور، دورگیری ( کوتیکول برداری )، فرم دادن، کوتاه و مرتب کردن ناخن‌های طبیعی پا و ماساژ پا با روغن‌های مخصوص پدیکور است. که دارای دو نوع خیس و خشک می‌باشد. در پدیکور خیس، علاوه بر مرتب کردن ناخن‌ها، کفسابی ( لایه‌برداری از پوست‌های مرده پا ) نیز انجام می‌شود.
  • کاشت ناخن: کاشت ناخن، به صدف‌سازی، فرم‌دهی و بلند کردن ناخن‌ها با کمک ابزار و مواد ناخن کاری گفته می‌شود. که بسته به نوع مواد بکار گرفته شده، طرح کاشت و متد انجام کار به کاشت با پودر، کاشت با ژل، کاشت لمینت، کاشت بیبی بومر، کاشت با پلی ژل و دیپینگ ناخن تقسیم‌بندی می‌گردد.

برای دریافت انواع خدمات تخصصی ناخن در تهران تماس بگیرید.

  • ژلیش ناخن: ژلیش کردن ناخن‌ها در واقع همان لاک زدن به ناخن‌هاست، با این تفاوت که انجام ژلیش، به دلیل نوع فرآیند و مواد بکار گرفته در آن، ماندگاری بالاتری دارد. ژلیش تا ۳ هفته پایدار بوده و برای ریموو آن بهتر است به سالن‌های زیبایی مراجعه کنید.
  •  فرنچ ناخن: فرنچ ناخن ( French Nail )، طرحی محبوب از مانیکور ناخن است که در آن، ناخن‌ها دارای پایه صورتی روشن بوده و نوک ناخن‌ها، با خطوطی مشخص، و رنگی متضاد از پایه ناخن، متمایز شده است.
  • بیبی بومر: (Baby Boomer)، استایلی از کاشت ناخن است که به تازگی ترند شده، و در کشورهای فرانسه و آلمان بسیار محبوب می‌باشد. بیبی بومر به طور معمول، از ترکیب ابر و بادیِ، رنگ صورتی و سفید پدید می‌آید. و همان آرایش کلاسیک و همیشگی را به ناخن‌ها می‌دهد. بیبی بومر که به عنوان فرانسوی آمبره (ombre) یا فرنچ فاید نیز شناخته می‌شود، سبک جدیدی از مانیکور کلاسیک فرانسوی است.  تفاوت آن با مانیکور سنتی فرانسوی در این است، که در مانیکور کلاسیک، ناخن‌ها دارای پایه صورتی روشن بوده و نوک ناخن‌ها، با خطوطی مشخص، و رنگی متضاد از پایه ناخن، متمایز شده است. این در حالیست که در بیبی بومر، ناخن‌ها جلوه‌ای یکپارچه دارند. و رنگ صورتی و سفید در آن، به طور محو، درهم تنیده شده‌ است.
انواع خدمات ناخن | مایسا

آموزش ناخن کاری در تهران

آموزش انواع خدمات تخصصی ناخن کاری

سوالات متداول
انواع خدمات ناخن شامل چه خدماتی است ؟

مانیکور
پدیکور و کفسابی ( لایه برداری پوست مرده پا )
کاشت ناخن ( کاشت با پودر، کاشت با ژل، کاشت بیبی بومر، کاشت پلی ژل )
لمینت ناخن
ژلیش ناخن
فرنچ ناخن
بیبی بومر و آمبره ناخن

خدمات تخصصی ناخن < انواع خدمات ناخن

آرایش پیرایش مقدماتی

انواع خدمات ناخن
تازه ترین مقالات زیبایی و سلامتی
کتب درسی آرایشگری
آشنایی با برندهای آرایشی