آموزش پاکسازی پوست | آموزش پاکسازی پوست با دستگاه در آرایشگاه | مایسا، برگزاری دوره اموزش پاکسازی حرفه ای پوست صورت در شمال شرق تهران

آموزش پاکسازی پوست | آموزش پاکسازی پوست با دستگاه در آرایشگاه . مایسا، برگزاری دوره اموزش پاکسازی حرفه ای پوست صورت در شمال شرق تهران

آموزش پاکسازی تخصصی پوست

آموزش پاکسازی پوست | مایسا

برای شرکت در دوره آموزش تخصصی و صفر تا صد پاکسازی پوست صورت در مایسا تهران با شماره زیر تماس بگیرید:


شماره تماس: ۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

فیشال و پاکسازی پوست، در لغت و در مبحث زیبایی، به معنی درمان‌هایی است که برای رفع عیوب صورت انجام می‌گیرد. که این درمان‌ها می‌تواند با هدف از بین بردن لک‌های پوستی، جوش، درمان خشکی پوست و آبرسانی، صورت گیرد. این حرفه، بسته به متد شامل استفاده از انواع دستگاه‌ها، بخور، لایه‌برداری (فیزیکی و شیمیایی)، استخراج، کرم‌ها، لوسیون‌ها، ماسک‌های صورت و ماساژ صورت، بوده؛ و دارای انواع گوناگونی از متدها، نظیر فیشیال صورت اروپایی، کلاسیک، میکرودرم، لیزر، فیشال نور درمانی LED، هیدروفیشیال و مینی فیشیال است.

محبوبیت حرفه پاکسازی پوست در سال‌های اخیر با توجه به افزایش آگاهی عمومی افراد جامعه نسبت به مزایای مراقبت و حفظ سلامت پوست، افزایش یافته، و این حرفه به یکی از شغل‌های پردرآمد زیبایی تبدیل شده است. اما باید توجه داشت مانند هر شغل دیگر برای ورود به این حرفه نیز باید مبلغی را برای آموزش دیدن، خرید ابزار و وسایل و سایر موارد کنار بگذارید. پس اگر در فکر کسب درآمد از حرفه پاکسازی پوست هستید پیشنهاد می‌کنیم از متخصصان ما در مایسا تهران مشاوره بگیرید. در ادامه به مباحث تدریس شده در دوره آموزش صفر تا صد پاکسازی پوست این مجموعه می‌پردازیم.

دوره آموزش تخصصی پاکسازی پوست در مایسا تهران

به منظور بالا نگه داشتن کیفیت آموزش، دوره آموزش صفر تا صد پاکسازی پوست در مایسا تهران به صورت خصوصی یک الی سه نفره برگزار می‌شود. این دوره آموزشی دارای پشتیبانی یکساله و جلسات کارورزی رایگان است. و سر فصل مباحث آموزش داده شده در آن به شرح زیر است:

آموزش تئوری پاکسازی پوست

یکی از منابع خوب برای آموزش تئوری مباحث پاکسازی پوست کتاب پاکسازی پوست صورت زنانه تالیف فاطمه باستانی است که برای موفقیت در آزمون‌های سازمان فنی حرفه ای کشور نیز مناسب است. علاوه بر فاطمه باستانی مولفانی خوب دیگری چون زهرا احمدی، پری طالع زارعی، فرشته نگارشی و هانیه مردانی نیز هستند که در این رشته کتاب نگاشته‌اند. و کتاب‌هایشان می‌تواند منبع خوبی برای آموزش تئوریک پاکسازی پوست باسد.

ارتباط با ما

آدرس: فرمانیه، خیابان دیباجی شمالی، خیابان محمود نوریان، کوچه گلبرگ، کوچه نوبختی۱، پلاک۲، زنگ۱، زیبایی مایسا

ساعات کاری: ۱۰ صبح الی ۶ بعد از ظهر

کلیه خدمات با تعیین وقت قبلی صورت می‌گیرد ( به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی )

شماره تماس: ۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

سوالات متداول
قیمت دوره آموزش تخصصی پاکسازی پوست چقدر است ؟

قیمت دوره آموزش تخصصی پاکسازی پوست بسته به مباحث تدریس شده، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی بودن کلاس‌ها متغیر است برای دریافت مشاوره با شماره زیر تماس بگیرید:
۲۲۸۰۵۴۳۷ -۰۲۱

آموزش کاشت ناخن

آموزش ناخن کاری

تازه ترین مقالات زیبایی و سلامتی
کتب درسی آرایشگری
آشنایی با برندهای آرایشی